Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О кредитном и кассовом планах Госбанка СССР по Украинской ССР на III квартал 1973 года

Совет Министров УССР
Постановление от 16.07.1973 № 334

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 16 липня 1973 р. N 334

Київ

Про кредитний і касовий плани Держбанку СРСР по Українській РСР на III квартал 1973 року

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 4 липня 1973 р. N 465 "Про кредитний і касовий плани Держбанку СРСР на III квартал 1973 р." Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Цілком таємно.

2. Українській республіканській конторі Держбанку СРСР в п'ятиденний строк, за погодженням з міністерствами і відомствами УРСР, довести до підприємств і організацій розміри встановлених кредитів Держбанку СРСР на 1 жовтня 1973 р. під товарно-матеріальні цінності, на затрати виробництва та інші цілі.

3. Відмітити, що Укоопспілка, Міністерство побутового обслуговування населення УРСР, Сумський, Харківський, Кіровоградський, Полтавський, Черкаський і Запорізький облвиконкоми не виконали в II кварталі 1973 р. завдань по роздрібному товарообороту у значних розмірах.

Міністерству торгівлі УРСР, Укоопспілці, Міністерству побутового обслуговування населення УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам вжити необхідних заходів по забезпеченню виконання встановлених планів по роздрібному товарообороту та поліпшення торговельного обслуговування населення в III кварталі 1973 року.

4. Зобов'язати міністерства і відомства УРСР, облвиконкоми, Київський і Севастопольський міськвиконкоми компенсувати в III кварталі 1973 р. недопоставку в торговельну сітку товарів народного споживання за перше півріччя 1973 р. Товари, що поставлені в першому півріччі понад план, у виконання плану поставки III кварталу 1973 р. не зараховувати.

5. Управлінням Донецької, Львівської, Одесько-Кишинівської, Південної, Південно-Західної і Придніпровської залізниць забезпечити прискорення обороту вагонів і контейнерів та своєчасне виділення рухомого складу для перевезення товарів народного споживання, в тому числі спеціалізованих вагонів для перевезення продовольчих товарів, що швидко псуються.

6. Міністерству побутового обслуговування населення УРСР, Міністерству комунального господарства УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам забезпечити поліпшення роботи підприємств служби побуту і збільшення надходження від них грошової виручки за рахунок більш повного використання потужностей і поліпшення матеріально-технічного постачання, не допускаючи виконання ними замовлень підприємств і організацій на шкоду обслуговуванню населення.

7. Відмітити, що в Закарпатській, Львівській, Одеській, Полтавській і Харківській областях не виконані встановлені на I і II квартали 1973 р. завдання по залученню коштів населення на кооперативне житлове будівництво.

Зобов'язати облвиконкоми, Київський і Севастопольський міськвиконкоми забезпечити в III кварталі 1973 р. надходження коштів від населення на кооперативне житлове будівництво з розмірах згідно з додатком N 2, а також покрити недобір коштів, допущений у I і II кварталах 1973 р. проти завдань, встановлених постановами Ради Міністрів УРСР від 16 січня 1973 р. N 26 та 16 квітня 1973 р. N 183. Вжити заходів до прискорення введення в дію жилих будинків для житлово-будівельних кооперативів і до підвищення якості будівельних робіт.

8. Міністерствам і відомствам УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам вжити невідкладних заходів до поліпшення організації виробництва і праці, забезпечення виконання завдань по зростанню продуктивності праці та економному витрачанню фондів заробітної плати, не допускаючи утримання на підвідомчих підприємствах надпланової чисельності робітників і службовців.

9. Доручити Міністерству торгівлі УРСР в п'ятиденний строк розподілити і довести до торговельних організацій встановлений для республіки на III квартал 1973 р. ліміт продажу товарів з державної і кооперативної торговельної сітки підприємствам, організаціям і установам по дрібному опту в сумі 5,6 млн. карбованців.

10. Зобов'язати Міністерство легкої промисловості УРСР, Міністерство харчової промисловості УРСР, Міністерство сільського будівництва УРСР, Міністерство радгоспів УРСР, Укрсільгосптехніку, облвиконкоми, Київський і Севастопольський міськвиконкоми розглянути фінансовий стан підвідомчих підприємств і організацій і вжити заходів до забезпечення своєчасного повернення ними кредитів Держбанку СРСР, відновлення іммобілізованих оборотних коштів та стягнення дебіторської заборгованості.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 26

 

ЗАВДАННЯ
по залученню коштів населення в житлово-будівельні кооперативи на III квартал 1973 року

Області

Млн. карбованців

Вінницька

0,4

Волинська

0,3

Ворошиловградська

1,5

Дніпропетровська

2,9

Донецька

2,8

Житомирська

0,6

Закарпатська

0,3

Запорізька

3,6

Івано-Франківська

0,3

Київська

0,2

Кіровоградська

0,6

Кримська

1,2

Львівська

0,8

Миколаївська

0,6

Одеська

1,8

Полтавська

0,9

Ровенська

0,6

Сумська

0,5

Тернопільська

0,4

Харківська

2,8

Херсонська

0,9

Хмельницька

0,5

Черкаська

0,5

Чернівецька

0,3

Чернігівська

0,5

м. Київ

3,9

м. Севастополь

0,3

Всього

30,0

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Опрос