Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О дополнительном стимулировании колхозников, работников совхозов и других государственных сельскохозяйственных предприятий и научно-исследовательских учреждений, занятых на выращивании гибридных семян кукурузы

Совет Министров УССР
Постановление от 12.07.1973 № 323
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 12 липня 1973 р. N 323

Київ

Про додаткове стимулювання колгоспників, працівників радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств і науково-дослідних установ, зайнятих на вирощуванні гібридного насіння кукурудзи

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Центрального Комітету Компартії України і
 Ради Міністрів Української РСР
 від 13 листопада 1979 року N 528
,
 постановою Ради Міністрів Української РСР
 від 16 липня 1982 року N 363

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
від 29 липня 1994 року N 522)

(Строк дії постанови продовжено на 1974 рік згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 27 лютого 1974 року N 103)

(Строк дії постанови продовжено на 1974 рік згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 3 квітня 1974 року N 168)

(Строк дії постанови продовжено на 1975 рік згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 19 лютого 1975 року N 81)

(Строк дії постанови продовжено на 1976 рік згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 19 січня 1976 року N 20)

З метою посилення матеріальної заінтересованості колгоспників, працівників радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств і науково-дослідних установ у збільшенні виробництва і продажу державі гібридного насіння кукурудзи Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Дозволити директорам радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств і науково-дослідних установ преміювати у 1973 році робітників, керівних працівників і спеціалістів, зайнятих на вирощуванні гібридного насіння кукурудзи першого покоління, супереліти, еліти, першої репродукції самозапильних ліній, сортів та їх стерильних аналогів, простих гібридів першого і другого покоління, що є батьківськими формами цих гібридів, в розмірі до 10 процентів від сум сортових надбавок, одержаних господарствами при продажу державі вказаного насіння.

Преміювання провадиться при умові виконання плану продажу державі всього гібридного насіння першим класом по схожості.

Видача зазначених премій провадиться в межах максимальних розмірів премій, встановлених типовими положеннями про оплату праці працівників радгоспів та інших державних підприємств сільського господарства. Конкретні розміри премій робітникам, керівникам і спеціалістам встановлюються керівником господарства за погодженням з робітничим комітетом профспілки. Розміри премій керівникам господарств і головним спеціалістам затверджуються вищестоящими організаціями.

Загальна сума премій керівникам і спеціалістам господарства не повинна перевищувати 30 процентів від суми цих премій по господарству.

2. Рекомендувати колгоспам встановити преміювання колгоспників, зайнятих на вирощуванні гібридного насіння кукурудзи, в розмірах і на умовах, зазначених в пункті 1 цієї постанови.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 22

Опрос