Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О дополнительных мероприятиях по упорядочению служебных командировок

Совет Министров УССР
Постановление от 02.04.1973 № 159
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 2 квітня 1973 р. N 159

Київ

Про додаткові заходи по упорядкуванню службових відряджень

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Ради Міністрів Української РСР
 від 23 квітня 1976 року N 181
,
 від 13 березня 1980 року N 188

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР
від 12 серпня 1989 року N 214)

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 1 березня 1973 р. N 131 "Про додаткові заходи по упорядкуванню службових відряджень" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Держплану УРСР і Міністерству фінансів УРСР визначати починаючи з 1973 року ліміти витрат на службові відрядження працівників апарату управління і окремо працівників, що не відносяться до цього апарату, по республіканських і союзно-республіканських непромислових міністерствах і відомствах УРСР, облвиконкомах, Київському і Севастопольському міськвиконкомах і подавати їх на затвердження Ради Міністрів УРСР. Пропозиції про ліміти цих витрат на 1973 рік подати Раді Міністрів УРСР в місячний строк.

2. Зобов'язати міністерства і відомства УРСР, облвиконкоми, Київський і Севастопольський міськвиконкоми встановлювати починаючи з 1973 року ліміти витрат на службові відрядження працівників апарату управління підвідомчих їм підприємств, організацій і установ та окремо ліміти витрат на службові відрядження працівників, що не відносяться до апарату управління, в межах встановлених їм видатків на цю мету.

Міністерства і відомства УРСР, облвиконкоми, Київський і Севастопольський міськвиконкоми доводять ліміти витрат на службові відрядження працівників, що не відносяться до апарату управління, до підприємств і організацій одночасно з фінансовими показниками народногосподарського плану на відповідний рік.

Міністерствам, відомствам УРСР, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам забезпечувати своєчасне повідомлення лімітів витрат на всі види службових відряджень відповідним установам Держбанку СРСР за місцем знаходження підвідомчих підприємств, організацій і установ.

Українській республіканській конторі Держбанку СРСР при видачі коштів на відрядження контролювати додержання підприємствами, організаціями і установами встановлених для них лімітів витрат на службові відрядження.

3. Довести до відома міністерств, відомств УРСР, облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів, що Рада Міністрів СРСР постановою від 1 березня 1973 р. N 131:

а) підпункт "а" пункту 3 втратив чинність

(згідно з постановою Ради Міністрів
 Української РСР від 13.03.80 р. N 188)

б) підпункт "б" пункту 3 втратив чинність

(згідно з постановою Ради Міністрів
 Української РСР від 13.03.80 р. N 188)

в) доручила Міністерству фінансів СРСР, Держбанку СРСР і ЦСУ СРСР затвердити інструкцію про склад видатків на службові відрядження, їх облік та порядок контролю за правильністю витрачання коштів на цю мету.

4. Зобов'язати міністерства і відомства УРСР, облвиконкоми, Київський і Севастопольський міськвиконкоми:

забезпечити суворе додержання встановленого порядку видачі дозволів на відрядження, оплати витрат на цю мету, строків перебування у відрядженнях та реєстрації осіб, які знаходяться у відрядженнях;

здійснити заходи по додатковому скороченню встановлених на 1973 рік витрат на всі види службових відряджень.

5. Комітету народного контролю УРСР і Міністерству фінансів УРСР використовувати в повній мірі надані їм права по притягненню до дисциплінарної і матеріальної відповідальності службових осіб, винних у порушеннях встановленого порядку витрачання коштів на службові відрядження.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 26

Опрос