Идет загрузка документа (14 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации социалистического соревнования коллективов строительных, монтажных и специализированных трестов и управлений, осуществляющих строительство прокатного стана "3600" на ждановском металлургическом заводе "Азовсталь"

Совет Министров УССР, Украинский республиканский совет профессиональных союзов
Постановление от 23.03.1973 № 144

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
І УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

ПОСТАНОВА

від 23 березня 1973 р. N 144

Київ

Про організацію соціалістичного змагання колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих трестів і управлінь, які здійснюють будівництво прокатного стана "3600" на ждановському металургійному заводі "Азовсталь"

З метою залучення широких мас робітників, інженерно-технічних працівників і службовців будівельних, монтажних і спеціалізованих організацій до активної участі в успішному виконанні державних планів третього вирішального року п'ятирічки по достроковому введенню в дію прокатного стана "3600" на ждановському металургійному заводі "Азовсталь", Рада Міністрів Української РСР і Українська Республіканська Рада Професійних Спілок ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Прийняти пропозицію Донецького обкому КП України, Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР і Українського республіканського комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів про організацію в 1973 році соціалістичного змагання колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих трестів і управлінь, які здійснюють будівництво прокатного стана "3600" на ждановському металургійному заводі "Азовсталь".

Соціалістичне змагання спрямувати на дострокове виконання завдань по етапах і об'єктах будівництва, підвищення продуктивні праці, поліпшення якості, зниження вартості робіт та всебічне поширення передового виробничого досвіду.

2. Заснувати для нагородження переможців у соціалістичну змаганні:

колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих трестів - перехідний Червоний Прапор Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради Професійних Спілок з грошовою премією в сумі 10 тисяч карбованців;

колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих управлінь - перехідний Червоний Прапор Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР і Українського республіканського комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів та перехідний Червоний Прапор Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР і Українського республіканського комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів з грошовими преміями по 5 тисяч карбованців.

3. Встановити, що підсумки соціалістичного змагання підводяться щоквартально, починаючи з 1 кварталу 1973 року: по трестах - Радою Міністрів УРСР і Українською Республіканською Радою Професійних Спілок; по будівельних, монтажних і спеціалізованих управліннях - Міністерством будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерством монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР і Українським республіканським комітетом профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів.

4. Затвердити умови соціалістичного змагання колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих трестів і управлінь, які здійснюють будівництво прокатного стана "3600" на ждановському металургійному заводі "Азовсталь", згідно з додатком N 1.

5. Зобов'язати Міністерство будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерство монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР, Український республіканський комітет профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів довести до колективів відповідних будівельних організацій умови соціалістичного змагання, затверджені цією постановою.

6. Для преміювання колективів-переможців у соціалістичному змаганні за дострокове введення в дію прокатного стана "3600" на ждановському металургійному заводі "Азовсталь" в 1973 році виділити кошти з резервного фонду Ради Міністрів УРСР.

7. Затвердити описи перехідних Червоних Прапорів Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради, Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР і Українського республіканського комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів згідно з додатками NN 2 і 3.

8. Міністерству легкої промисловості УРСР в місячний строк виготовити на замовлення Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР і Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР засновані цією постановою перехідні Червоні Прапори за встановленими зразками згідно з додатками NN 2 і 3.

 

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Голова Української
Республіканської Ради
Професійних Спілок

В. СОЛОГУБ

Інд. 24

 

УМОВИ
соціалістичного змагання колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих трестів і управлінь, які здійснюють будівництво прокатного стана "3600" на ждановському металургійному заводі "Азовсталь"

З великим натхненням зустріли будівельники прокатного стана "3600" ждановського металургійного заводу "Азовсталь" постанову ЦК КПРС, Ради Міністрів СРСР, ВЦРПС і ЦК ВЛКСМ про розгортання Всесоюзного соціалістичного змагання за дострокове виконання планів 1973 року. Будівництво цього стана має велике народногосподарське значення, дострокове введення його в дію в значній мірі сприятиме успішному перетворенню в життя історичних рішень XXIV з'їзду КПРС.

З метою залучення широких мас робітників, інженерно-технічних працівників і службовців будівельних, монтажних і спеціалізованих організацій до активної участі в соціалістичному змаганні за успішне виконання державних планів і соціалістичних зобов'язань третього вирішального року п'ятирічки по достроковому введенню в дію прокатного стана "3600" на ждановському металургійному заводі "Азовсталь", Рада Міністрів УРСР і Українська Республіканська Рада Професійних Спілок встановлюють такі умови соціалістичного змагання:

1. Переможцями в соціалістичному змаганні вважатимуться колективи будівельних, монтажних і спеціалізованих трестів і управлінь Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР і Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР, які доб'ються виконання і перевиконання державних планів по здійсненню будівельно-монтажних робіт і введенню в дію об'єктів і потужностей прокатного стана "3600" при їх відмінній і добрій якості, додержання затверджених графіків проведення будівельно-монтажних робіт, складених відповідно до строків введення стана в дію.

При підведенні підсумків соціалістичного змагання враховується виконання завдань по продуктивності праці, прийнятих колективами соціалістичних зобов'язань по достроковому введенню в експлуатацію окремих об'єктів, стан охорони праці, техніки безпеки і трудової дисципліни.

2. Для нагородження колективів-переможців у соціалістичному змаганні засновано:

- один перехідний Червоний Прапор Ради Міністрів УРСР і Української Республіканської Ради Професійних Спілок для колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих трестів з грошовою премією 10 тисяч карбованців;

- один перехідний Червоний Прапор Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР і Українського республіканського комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів для колективів будівельних і монтажних управлінь з грошовою премією 5 тис. карбованців;

- один перехідний Червоний Прапор Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР і Українського республіканського комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів для колективів монтажних і спеціалізованих управлінь з грошовою премією 5 тис. карбованців.

3. Підсумки соціалістичного змагання колективів трестів підводяться Радою Міністрів УРСР і Українською Республіканською Радою Професійних Спілок за поданням Міністерства будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР та Українського республіканського комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів по наслідках роботи за квартал, не пізніше 25 числа наступного за звітним кварталом місяця, на підставі даних бухгалтерської і статистичної звітності.

Підсумки соціалістичного змагання колективів будівельних монтажних і спеціалізованих управлінь підводяться Міністерством будівництва підприємств важкої індустрії УРСР, Міністерством монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР та Українським республіканським комітетом профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів за поданням трестів і відповідно комітетів профспілки, по наслідках роботи за квартал, не пізніше 25 числа наступного за звітним кварталом місяця, на підставі даних бухгалтерської і статистичної звітності.

4. Грошові премії колективам-переможцям у соціалістичному змаганні використовуються на преміювання робітників, інженерно-технічних працівників, службовців і повинні розподілятись пропорціонально фонду їх заробітної плати в загальному фонді заробітної плати даної будівельної організації.

5. Преміювання робітників, інженерно-технічних працівників і службовців провадиться керівниками будівельних організацій за згодою відповідних комітетів профспілки; преміювання керівників організацій, їх заступників, головних інженерів, начальників планових відділів і головних бухгалтерів провадиться комбінатами, головними управліннями міністерств за згодою Донецького обласного комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів.

 

ОПИС
перехідного Червоного Прапора Ради Міністрів УРСР і Української Республіканської Ради Професійних Спілок для нагородження колективів трестів, які здійснюють будівництво прокатного стана "3600" на ждановському металургійному заводі "Азовсталь"

Перехідний Червоний Прапор являє собою прямокутне полотнище розміром 175 х 135 сантиметрів, з червоної матерії /бархату/, обшите з трьох боків золотистою бахромою шириною 9 сантиметрів.

Лицьовий бік полотнища прапора:

Посередині - зображення В. І. Леніна. Над зображенням напис: "Пролетарі всіх країн, єднайтеся!". Нижче зображення напис: "Під прапором марксизму-ленінізму, під керівництвом Комуністичної партії - вперед, до перемоги комунізму!".

Зворотний бік полотнища прапора:

Зверху на все полотнище напис: "Рада Міністрів Української РСР і Українська Республіканська Рада Професійних Спілок". Нижче напис: "Переможцю в соціалістичному змаганні за дострокове введення в дію об'єктів металургійної промисловості".

Прапор оздоблений шнуром з золотистої тканини з двома китицями /довжина шнура з китицями 290 сантиметрів/; древко має металевий наконечник.

 

ОПИС
перехідного Червоного Прапора Міністерства і Українського республіканського комітету профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів для нагородження колективів будівельних, монтажних і спеціалізованих управлінь, які здійснюють будівництво прокатного стана "3600" на ждановському металургійному заводі "Азовсталь"

Перехідний Червоний Прапор являє собою прямокутне полотнищ розміром 179 х 135 сантиметрів, з червоної матерії /бархату/, обшите з трьох боків золотистою бахромою шириною 9 сантиметрів.

Лицьовий бік полотнища прапора:

Посередині - зображення В. І. Леніна. Над зображенням напис: "Пролетарі всіх країн, єднайтеся!". Нижче зображення напис: "Під прапором марксизму-ленінізму, під керівництвом Комуністичної партії - вперед, до перемоги комунізму!".

Зворотний бік полотнища прапора:

Зверху на все полотнище напис: "Міністерство /назва відповідного міністерства/ УРСР і Український республіканський комітет профспілки робітників будівництва і промисловості будівельних матеріалів". Нижче напис: "Переможцю в соціалістичному змаганні за дострокове введення в дію об'єктів металургійної промисловості".

Прапор оздоблений шнуром з золотистої тканини з двома китицями /довжина шнура з китицями 290 сантиметрів/; древко має металевий наконечник.

____________

Опрос