Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О дополнительных мерах по подготовке и проведению весенних полевых работ в 1973 году

Совет Министров УССР
Постановление от 07.03.1973 № 117

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 7 березня 1973 р. N 117

Київ

Про додаткові заходи по підготовці і проведенню весняних польових робіт в 1973 році

З метою забезпечення своєчасного і високоякісного проведення весняних польових робіт у 1973 році та на виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 22 лютого 1973 р. N 120 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Головпостачу УРСР і Укрсільгосптехніці забезпечити своєчасну поставку 766 тракторів Т-25, виділених додатково на 1973 рік для потреб сільського господарства, згідно з додатком.

2. Держплану УРСР і Укрсільгосптехніці разом з Міністерством сільського господарства УРСР, Міністерством радгоспів УРСР, Міністерством харчової промисловості УРСР, Міністерством меліорації і водного господарства УРСР, Головплодвинпромом УРСР в триденний строк після одержання від Союзсільгосптехніки розподілити виділені додатково постановою Ради Міністрів СРСР від 22 лютого 1973 р. N 120 для потреб сільського господарства прокат чорних металів, матеріали і запасні частини до екскаваторів, автомобільних та акумуляторних навантажувачів.

3. Зобов'язати Міністерство внутрішніх справ УРСР забезпечити виготовлення в рахунок плану виробництва і поставку до 1 травня 1973 року сільському господарству в рахунок фондів, виділених на 1973 рік, 1500 сівалок тукових РТТ-4,2, 1300 розкидачів органічних добрив РПН-4 і 2000 розкидачів органічних добрив РУН-15А.

4. Дозволити Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству радгоспів УРСР, Міністерству харчової промисловості УРСР, Головплодвинпрому УРСР і Укрсільгосптехніці за погодженням з управліннями залізниць провадити в березні - травні 1973 р. зміни залежно від умов, що складаються, строків поставки сільському господарству тракторів, сільськогосподарських машин, запасних частин і мінеральних добрив по фондах, виділених на I - II квартали 1973 року.

5. Укрсільгосптехніці забезпечити поставку до 20 березня 1973 р. споживачам для потреб сільського і водного господарства запасних частин до тракторів, автомобілів, посівних і грунтообробних машин, екскаваторів, землерийної і будівельної техніки та автотракторного електрообладнання, гумотехнічних виробів і підшипників кочення по фондах, виділених Укрсільгосптехніці на I квартал 1973 р., звернувши особливу увагу на рівномірну поставку запасних частин по областях.

6. Головпостачу УРСР, Міністерству чорної металургії УРСР, Міністерству промисловості будівельних матеріалів УРСР і Укрсільгосптехніці забезпечити поставку сільському і водному господарству виділених по фондах на перше півріччя 1973 р. металообробного інструменту до 1 травня, металорізальних верстатів, прокату чорних металів, метизів, стальних, чавунних та азбестоцементних труб, шиферу, м'якої покрівлі, будівельного скла, поліетиленової плівки і лакофарбової продукції до 15 червня і цементу до 20 червня 1973 року.

7. Головнафтопостачзбуту УРСР і Укрсільгосптехніці забезпечити поставку в першому півріччі 1973 р. колгоспам, радгоспам /незалежно від їх відомчої підпорядкованості/ та іншим державним сільськогосподарським підприємствам і підприємствам водного господарства в рахунок фондів, виділених на цей період, нафтопродуктів, незалежно від їх поквартального розподілу.

8. Головпостачу УРСР і Укрсільгосптехніці забезпечити до 15 червня 1973 р. поставку сільському господарству автомобільних акумуляторів типу ЗСТ-135, виділених по фондах на перше півріччя 1973 р., а також поставку в першому півріччі 1973 р. автомобільних акумуляторів типу ЗСТ-195 в кількості не менше 50 процентів річних фондів.

9. Головпостачу УРСР, Міністерству чорної металургії УРСР, Головнафтохімпрому УРСР забезпечити поставку в 1973 році в першочерговому порядку по виділених фондах металопрокату, труб, матеріалів, заготовок і комплектуючих виробів підприємствам, які виготовляють трактори, автомобілі, землерийну техніку, сільськогосподарські машини, запасні частини і підшипники до автомобілів, тракторів, екскаваторів і сільськогосподарських машин.

10. Головпостачу УРСР, міністерствам і відомствам УРСР забезпечити реалізацію колгоспам, радгоспам та іншим сільськогосподарським підприємствам і організаціям зайвих і невикористовуваних на підприємствах і будовах матеріалів, запасних частин, інструменту, транспортних засобів, верстатів та іншого обладнання, необхідних для сільського господарства.

11. Укрсільгосптехніці, Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству радгоспів УРСР, Міністерству харчової промисловості УРСР, Міністерству меліорації і водного господарства УРСР, Головплодвинпрому УРСР, Укрміжколгоспбуду та облвиконкомам вжити невідкладно заходів до прискорення вивезення з залізничних станцій усіх вантажів, що надходять на адресу колгоспів, радгоспів та інших сільськогосподарських підприємств і організацій.

12. Начальникам Південної, Південно-Західної, Донецької, Придніпровської, Львівської і Одесько-Кишинівської залізниць забезпечити першочергову подачу в 1973 році вагонів, цистерн і контейнерів під вантаження насіння, автомобілів, тракторів, сільськогосподарських машин, запасних частин, нафтопродуктів, прокату чорних і кольорових металів, мінеральних добрив, карбіду кальцію і отрутохімікатів, шин, гумотехнічних і азбестотехнічних виробів, лісних і будівельних матеріалів та інших матеріально-технічних засобів, необхідних для проведення весняних польових і меліоративних робіт, а також встановити контроль за просуванням по залізницях маршрутів з вказаними вантажами. При необхідності надпланових перевезень забезпечити подачу вагонів і контейнерів для перевезення зазначених вантажів у строки за погодженням з міністерствами і відомствами.

13. Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству радгоспів УРСР, Міністерству харчової промисловості УРСР, Міністерству меліорації і водного господарства УРСР, Укрсільгосптехніці, Головплодвинпрому УРСР та облвиконкомам забезпечити сувору економію матеріальних ресурсів, виділених на 1973 рік для сільського і водного господарства.

14. Довести до відома міністерств і відомств УРСР та облвиконкомів, що Рада Міністрів СРСР постановою від 22 лютого 1973 р. N 120 продовжила на 1973 рік строк дії постанови Ради Міністрів СРСР від 21 квітня 1971 р. N 231 про залучення в РРФСР на весняно-польові роботи в колгоспах і радгоспах трактористів-машиністів та інших механізаторів з промислових, транспортних та інших підприємств, з установ і організацій і поширила чинність цієї постанови на інші союзні республіки.

Постановою Ради Міністрів СРСР від 21 квітня 1971 р. N 231 дозволено Раді Міністрів РРФСР залучати в 1971 році на весняно-польові роботи в колгоспах і радгоспах трактористів-машиністів і інших механізаторів з промислових, транспортних та інших підприємств, з установ і організацій без шкоди для виконання встановлених їм планових завдань.

Оплата витрат, зв'язаних з переїздом зазначених працівників до місця роботи і назад, повинна провадитись підприємствами, установами і організаціями, які направляють цих працівників у колгоспи і радгоспи, за рахунок своїх коштів.

Доручено Державному комітету Ради Міністрів СРСР у питаннях праці і заробітної плати дати роз'яснення про оплату праці трактористів-машиністів і інших механізаторів, які командируються на весняно-польові роботи у колгоспи і радгоспи.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 22

 

ВІДОМІСТЬ
тракторів, виділених додатково для потреб сільського господарства на 1973 рік

 

/штук/ 

Мінсільгосп УРСР

500

Мінрадгоспів УРСР

210

Головплодвинпром УРСР

56

Всього

766

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Опрос