Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по улучшению работы городского пассажирского транспорта

Совет Министров УССР
Постановление от 05.03.1973 № 113
редакция действует с 28.05.1989

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 5 березня 1973 р. N 113

Київ

Про заходи по поліпшенню роботи міського пасажирського транспорту

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Ради Міністрів Української РСР
 від 28 травня 1989 року N 150

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 25 грудня 1972 р. N 884 "Про заходи по поліпшенню роботи міського пасажирського транспорту" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Схвалити розроблені Міністерством комунального господарства УРСР і Міністерством автомобільного транспорту УРСР заходи по дальшому поліпшенню обслуговування населення міським пасажирським транспортом згідно з додатком*.

____________
* Не наводиться.

Облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам до 1 травня 1973 року затвердити по кожному підприємству міського пасажирського транспорту конкретні завдання на 1973 - 1975 роки по підвищенню рівня і культури обслуговування населення міським пасажирським транспортом, особливо в ранкові та вечірні години "пік".

2. Для поліпшення технічного стану парку автобусів міського пасажирського транспорту, трамваїв, тролейбусів і вагонів метрополітену покласти починаючи з 1973 року на Головпостач УРСР розподіл по Міністерству комунального господарства УРСР, Міністерству автомобільного транспорту УРСР, Київському і Севастопольському міськвиконкомах запасних частин, вузлів і агрегатів /включаючи автомобільні/ до вказаних транспортних засобів у відповідності з затвердженими нормами витрати їх для ремонтно-експлуатаційних потреб.

3. Головпостачу УРСР, Міністерству комунального господарства УРСР і Міністерству автомобільного транспорту УРСР забезпечити укомплектування в 1973 - 1975 роках новобудованих заводів по ремонту рухомого складу міського пасажирського транспорту, депо і гаражів спеціальними та універсальними верстатами і ковальсько-пресовим устаткуванням, а також укомплектування діючих підприємств міського пасажирського транспорту верстатним устаткуванням з заміною зношеного і морально застарілого устаткування.

Держплану УРСР передбачати виділення спеціальних та універсальних верстатів і ковальсько-пресового устаткування для вказаної мети.

4. Держплану УРСР, Головпостачу УРСР, Міністерству комунального господарства УРСР, Міністерству автомобільного транспорту УРСР Укрсільгосптехніці, облвиконкомам, Київському і Севастопольському міськвиконкомам вжити додаткових заходів до забезпечення виділення у відповідності з постановою Ради Міністрів УРСР від 1 березня 1968 р. N 109 /ЗП УРСР 1968 р. N 3, ст. 32/ експлуатаційним господарствам і заводам по ремонту рухомого складу всіх видів міського пасажирського транспорту агрегатів, вузлів, запасних частин, матеріалів, інструменту, пристосувань, устаткування, механізмів та інших виробів і транспортних засобів для ремонтно-експлуатаційних потреб.

5. Для забезпечення ремонту вагонів Київського метрополітену на електровагоноремонтному заводі імені Січневого повстання Міністерства шляхів Київському міськвиконкому прийняти відповідну дольову участь у реконструкції цього заводу.

6. Надати право начальникам управлінь метрополітенів та управлінь інших видів міського пасажирського транспорту передбачати в річних планах резерв коштів у розмірі до 1 процента загальної суми експлуатаційних витрат для виконання непередбачених робіт.

7. Встановити, що починаючи з 1973 року на підприємствах міського пасажирського транспорту, не переведених на нову систему планування і економічного стимулювання, фонд підприємства для поліпшення культурно-побутових умов працівників і удосконалення виробництва утворюється в розмірі 4 процентів від планового і 50 процентів від надпланового прибутку або від сум зниження планових збитків.

8. Надати право Міністерству комунального господарства УРСР дозволяти підприємствам міського пасажирського транспорту видавати формений одяг водіям, кондукторам та іншим категоріям лінійних працівників цих підприємств у порядку і на умовах, передбачених постановою Ради Міністрів УРСР від 21 липня 1969 р. N 418 /ЗП УРСР 1969 р. N 7, ст. 92/ для працівників пасажирського автомобільного транспорту загального користування.

На підприємствах міського пасажирського транспорту, не переведених на нову систему планування і економічного стимулювання, відшкодування затрат, зв'язаних з видачею форменого одягу на пільгових умовах, провадити за рахунок економії експлуатаційних витрат.

9. Визнати за необхідне, щоб підприємства міського пасажирського електричного транспорту укладали з особами, які проходять навчання в учбових комбінатах і на курсах по підготовці водіїв з відривом від виробництва, договори, що передбачають відповідні зобов'язання сторін, і зокрема зобов'язання того, хто навчається, проробити на цьому підприємстві не менше двох років після закінчення навчання, як це встановлено постановою Ради Міністрів УРСР від 21 липня 1969 р. N 418 для підприємств автомобільного транспорту.

10. Взяти до відома, що Рада Міністрів СРСР постановою від 25 грудня 1972 р. N 884 встановила, що передбачене постановою Ради Міністрів СРСР від 24 січня 1969 р. N 73 /ЗП СРСР 1969 р. N 3, ст. 22/ переведення водіїв і кондукторів міського пасажирського транспорту /за їх згодою/ на режим роботи з розподілом змін на дві частини може провадитись без обмеження кількості таких змін, встановленої вказаною постановою.

11. Міністерству комунального господарства УРСР, Міністерству автомобільного транспорту УРСР, виконкомам обласних, Київської і Севастопольської міських Рад депутатів трудящих доповісти Раді Міністрів УРСР про хід виконання цієї постанови до 1 серпня в 1973 і 1974 роках.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 35, 34

Опрос