Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по усилению борьбы с нарушениями правил охоты

Совет Министров УССР
Постановление от 26.02.1973 № 107
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 26 лютого 1973 р. N 107

Київ

Про заходи по посиленню боротьби з порушеннями правил полювання

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Ради Міністрів Української РСР
 від 18 березня 1982 року N 146

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 20 липня 1996 року N 780)

Рада Міністрів Української РСР відмічає, що у веденні мисливського господарства мають місце істотні недоліки. Міністерство лісового господарства УРСР і його органи на місцях все ще недостатньо здійснюють контроль за правильним веденням мисливського господарства, мало пред'являють вимогливості до мисливських організацій по посиленню охорони корисних диких звірів і птахів у мисливських угіддях та підвищенню культури полювання. Мають місце порушення мисливцями правил і строків полювання та порядку використання хутровини диких звірів.

З метою посилення боротьби з порушеннями правил полювання, поліпшення охорони корисних диких звірів і птахів у мисливських угіддях та на виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 18 липня 1972 р. N 529 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Міністерству лісового господарства УРСР і облвиконкомам розробити і здійснити заходи по поліпшенню ведення мисливського господарства, посилити боротьбу з браконьєрством, забезпечити додержання встановленого порядку використання продукції полювання.

Зміцнити штати обласних управлінь лісового господарства і лісозаготівель, обласних державних інспекцій лісів та державних лісомисливських господарств кваліфікованими спеціалістами мисливського господарства в межах граничних асигнувань і фонду заробітної плати, встановлених на утримання апарату управління, а також за рахунок асигнувань, що виділяються Міністерству по республіканському бюджету на операційні витрати.

2. Міністерству лісового господарства УРСР разом з Українським товариством мисливців і рибалок, Українською республіканською радою спортивного товариства "Динамо" та окружними радами військово-мисливських товариств військових округів до 1 травня 1973 року провести перереєстрацію мисливських рушниць, що знаходяться в особистому користуванні громадян. Одночасно провести перевірку знань технічного мисливського мінімуму у членів товариств.

3. Міністерству побутового обслуговування населення УРСР, Укоопспілці і облвиконкомам заборонити приймання від окремих громадян комбінатами побутового обслуговування та ательє в переробку і фарбування невичинених, а також вичинених, але таких, що не мають державного клейма /штампа/, шкурок хутрових звірів.

4. Визнати за необхідне посилити відповідальність за порушення правил полювання і встановити відповідальність за незаконну скупку, продаж і переробку таких, що не мають державного клейма /штампа/, вичинених і невичинених шкурок хутрових звірів.

Внести до Президії Верховної Ради Української РСР проект Указу з цього питання.

5. Взяти до відома, що Рада Міністрів СРСР постановою від 18 липня 1972 року N 529:

а) підпункт "а" пункту 5 втратив чинність

(згідно з постановою Ради Міністрів
 Української РСР від 18.03.82 р. N 146)

б) визнала таким, що втратив силу, пункт 9 постанови Ради Міністрів СРСР від 11 травня 1959 р. N 478 "Про заходи по поліпшенню ведення мисливського господарства" - ЗП СРСР 1959 р. N 10, ст. 62 /пункт 9 постанови Ради Міністрів УРСР від 13 липня 1959 р. N 1047 - ЗП УРСР 1959 р. N 7, ст. 91/ в частині оплати вартості форменого одягу.

 

Заступник Голови
Ради Міністрів УРСР

Н. КАЛЬЧЕНКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 22

Опрос