Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановление Совета Министров УССР от 9 августа 1967 г. N 524 "О порядке планирования централизованных капитальных вложений и утверждении титульных списков строительств"

Совет Министров УССР
Постановление от 20.02.1973 № 83

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 20 лютого 1973 р. N 83

Київ

Про внесення змін до постанови Ради Міністрів УРСР від 9 серпня 1967 р. N 524 "Про порядок планування централізованих капітальних вкладень і затвердження титульних списків будов"

Відповідно до постанови Ради Міністрів СРСР від 29 січня 1973 р. N 72 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

Внести такі зміни до постанови Ради Міністрів Української РСР від 9 серпня 1967 р. N 524 "Про порядок планування централізованих капітальних вкладень і затвердження титульних списків будов" /ЗП УРСР 1967 р. N 8, ст. 89; 1969 р. N 2, ст. 24/:

1. Викласти підпункт "є" пункту 3 в такій редакції:

"є) титульні списки адміністративних будинків /крім адміністративних будинків для організацій, які входять в систему міністерств і відомств СРСР/, театрів, кінотеатрів, цирків, концертних, кіноконцертних, виставочних і спортивних залів, Палаців культури і спорту, Будинків культури і клубів, стадіонів, плавальних басейнів, катків і доріжок з штучним льодом та інших аналогічних об'єктів, що заново розпочинаються будівництвом, кошторисною вартістю 1 млн. карбованців і вище затверджуються Радою Міністрів УРСР за погодженням з Держпланом СРСР, а кошторисною вартістю до 1 млн. карбованців - Радою Міністрів УРСР".

2. Доповнити пункт 3 підпунктом "ж" і абзацем такого змісту:

"ж) титульні списки санаторіїв, будинків відпочинку і пансіонатів, що заново розпочинаються будівництвом і здійснюються за рахунок капітальних вкладень, які виділяються Раді Міністрів УРСР, кошторисною вартістю 1 млн. карбованців і вище затверджуються Радою Міністрів УРСР за погодженням з Держпланом СРСР, а кошторисною вартістю до 1 млн. карбованців - Радою Міністрів УРСР.

Титульні списки перехідних об'єктів, перелічених в підпунктах "є" і "ж" цього пункту, кошторисною вартістю 1 млн. карбованців і вище затверджуються міністерствами і відомствами УРСР, облвиконкомами, Київським і Севастопольським міськвиконкомами за погодженням з Держпланом УРСР, а кошторисною вартістю до 1 млн. карбованців - міністерствами і відомствами УРСР, облвиконкомами, Київським і Севастопольським міськвиконкомами".

3. Підпункти "г" і "д" пункту 3 після слів: "і громадського харчування" доповнити словами: "/крім об'єктів, передбачених у підпунктах "є" і "ж" цього пункту/".

4. Підпункт "б" пункту 4 викласти в такій редакції:

"б) титульні списки на будівництво приміщень сільських і селищних Рад депутатів трудящих - в порядку, що встановлюється облвиконкомами".

5. Взяти до відома, що Рада Міністрів СРСР постановою від 29 січня 1973 р. N 72 внесла зміни до постанови Ради Міністрів СРСР від 10 липня 1967 р. N 643 "Про порядок планування централізованих капітальних вкладень і затвердження титульних списків будов" /ЗП СРСР 1967 р. N 17, ст. 119/, що додаються.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 24

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Ради Міністрів СРСР від 10 липня 1967 р. N 643 "Про порядок планування централізованих капітальних вкладень і затвердження титульних списків будов"

1. Викласти підпункти "з", "і" та "к" пункту 6 в такій редакції:

"з) титульні списки адміністративних будинків /крім адміністративних будинків для організацій, які входять в систему міністерств і відомств СРСР/, театрів, кінотеатрів, цирків, концертних, кіноконцертних, виставочних і спортивних залів, Палаців культури і спорту, Будинків культури і клубів, стадіонів, плавальних басейнів, катків і доріжок з штучним льодом та інших аналогічних об'єктів, що заново розпочинаються будівництвом, кошторисною вартістю 1 млн. карбованців і вище затверджуються Радами Міністрів союзних республік за погодженням з Держпланом СРСР, а кошторисною вартістю до 1 млн. карбованців - Радами Міністрів союзних республік.

Титульні списки Палаців культури і спорту, Будинків культури і клубів, стадіонів, плавальних басейнів та інших спортивних будинків і споруд, що заново розпочинаються будівництвом, для розташованих поза містами підприємств, організацій та будов, які входять в систему міністерств і відомств СРСР, кошторисною вартістю 1 млн. карбованців і вище затверджуються міністерствами і відомствами СРСР за погодженням з Держпланом СРСР, а кошторисною вартістю до 1 млн. карбованців - міністерствами і відомствами СРСР;

і) титульні списки спортивних будинків і споруд, що заново розпочинаються будівництвом, підпорядкованих безпосередньо ВЦРПС, Комітету по фізичній культурі і спорту при Раді Міністрів СРСР, Центральній раді Всесоюзного добровільного спортивного товариства "Трудові резерви", кошторисною вартістю 1 млн. карбованців і вище затверджуються цими організаціями за погодженням з Держпланом СРСР, а кошторисною вартістю до 1 млн. карбованців - цими організаціями;

к) титульні списки театрів, цирків та інших об'єктів культури, що заново розпочинаються будівництвом, безпосередньо підпорядкованих Міністерству культури СРСР, кошторисною вартістю 1 млн. карбованців і вище затверджуються цим Міністерством за погодженням з Держпланом СРСР, а кошторисною вартістю до 1 млн. карбованців - цим Міністерством".

2. Доповнити пункт 6 підпунктом "м" і абзацем такого змісту:

"м) титульні списки санаторіїв, будинків відпочинку і пансіонатів, що заново розпочинаються будівництвом, затверджуються:

об'єктів кошторисною вартістю 3 млн. карбованців і вище - ВЦРПС за погодженням з Держпланом СРСР, а кошторисною вартістю до 3 млн. карбованців - ВЦРПС;

об'єктів кошторисною вартістю 1 млн. карбованців і вище - відповідно міністерствами і відомствами СРСР і Радами Міністрів союзних республік, яким виділені в установленому порядку капітальні вкладення на цю мету, за погодженням з Держпланом СРСР, а кошторисною вартістю до 1 млн. карбованців - міністерствами і відомствами СРСР і Радами Міністрів союзних республік.

Титульні списки перехідних об'єктів, перелічених у підпунктах "з", "і", "к" і "м" цього пункту, затверджуються в порядку, встановлюваному відповідно Радами Міністрів союзних республік, міністерствами і відомствами СРСР, ВЦРПС і Центральною радою Всесоюзного добровільного спортивного товариства "Трудові резерви".

3. Підпункт "ж" пункту 6 після слів: "і громадського харчування" доповнити словами: "/крім об'єктів, передбачених у підпунктах "з", "і", "к" і "м" цього пункту/".

4. В підпункті "з" пункту 2 слова: "Центральній раді Союзу спортивних товариств і організацій СРСР" замінити словами: "Комітету по фізичній культурі і спорту при Раді Міністрів СРСР".

____________

Опрос