Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об учете публичного исполнения произведений советских и зарубежных авторов на основании предварительной регистрации в местных органах культуры концертных и других сборных программ

Совет Министров УССР
Постановление от 02.02.1973 № 45

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 2 лютого 1973 р. N 45

Київ

Про облік прилюдного виконання творів радянських і зарубіжних авторів на основі попередньої реєстрації в місцевих органах культури концертних та інших збірних програм

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 19 жовтня 1972 р. N 762 "Про двосторонні угоди з соціалістичними країнами про взаємну охорону авторських прав" Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Зобов'язати облвиконкоми, Київський та Севастопольський міськвиконкоми, а також міністерства і відомства УРСР забезпечити в підвідомчих установах організацію точного обліку прилюдного виконання творів радянських і зарубіжних авторів на основі попередньої реєстрації в місцевих органах культури концертних та інших збірних програм.

Порядок проведення попередньої реєстрації таких програм визначається у відповідності з зазначеною постановою Ради Міністрів СРСР інструкцією, затверджуваною Міністерством культури СРСР за погодженням з ВЦРПС, Спілкою письменників СРСР та Спілкою композиторів СРСР.

2. Вважати такою, що втратила силу, постанову Ради Міністрів УРСР від 4 січня 1968 р. N 2 "Про попередню реєстрацію концертних та інших збірних програм" після укладення угод з відповідними соціалістичними країнами про введення в дію порядку взаємної охорони авторських прав, передбаченого постановою Ради Міністрів СРСР від 19 жовтня 1972 р. N 762.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 28

Опрос