Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об издании Систематического собрания действующего законодательства Украинской ССР

Совет Министров УССР
Постановление от 12.12.1972 № 561

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 12 грудня 1972 р. N 561

Київ

Про видання Систематичного зібрання діючого законодавства Української РСР

З метою забезпечення міністерств, відомств, виконкомів місцевих Рад депутатів трудящих та інших державних і господарських органів діючим законодавством Української РСР Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Зобов'язати Міністерство юстиції УРСР приступити, починаючи з 1973 року, до підготовки Систематичного зібрання діючого законодавства Української РСР з тим, щоб протягом 1975 - 1978 років були видані розділи Зібрання з питань народного господарства.

2. Встановити, що Систематичне зібрання діючого законодавства Української РСР видається для службового користування.

3. Державному комітету Ради Міністрів УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі забезпечити видання в 1975 - 1980 роках Систематичного зібрання діючого законодавства Української РСР в міру підготовки його окремих розділів, а також доповнень до Зібрання у зв'язку з поточним законодавством та його розповсюдження.

Міністерству юстиції УРСР та Державному комітету Ради Міністрів УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі разом з заінтересованими міністерствами і відомствами визнавати тираж Зібрання.

4. Зобов'язати міністерства і відомства УРСР взяти участь в роботі по підготовці Систематичного зібрання діючого законодавства Української РСР.

5. Держплану УРСР і Державному комітету Ради Міністрів УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі, починаючи з 1975 року, передбачати в річних народногосподарських планах видання Систематичного зібрання діючого законодавства Української РСР, а також доповнень до нього за рахунок встановленого ліміту на друкування книжкової продукції та виділення необхідної кількості паперу для друку вказаного видання.

6. Дозволити Міністерству юстиції УРСР залучити до підготовки Систематичного зібрання діючого законодавства Української РСР висококваліфікованих юристів, редакторів і наукових працівників.

7. Виконкому Київської міської Ради депутатів трудящих виділити в 1973 році Міністерству юстиції УРСР додатково 160 кв. м площі для розміщення групи по підготовці Систематичного зібрання діючого законодавства Української РСР.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 38

Опрос