Идет загрузка документа (49 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о почетном звании "Отличник автомобильных перевозок сельскохозяйственных продуктов урожая 1966 года"

Совет Министров УССР
Положение, Постановление от 19.08.1966 № 627
редакция действует с 25.06.1988

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 19 серпня 1966 р. N 627

Київ

Про затвердження Положення про почесне звання "Відмінник автомобільних перевозок сільськогосподарських продуктів урожаю 1966 року"

(Чинність постанови продовжено на період збирання і вивезення зерна та інших сільськогосподарських продуктів урожаю 1974 року згідно з постановою Центрального Комітету Компартії України і Ради Міністрів Української РСР від 14 травня 1974 року N 265)

(Чинність постанови продовжено на період збирання і вивезення зерна та інших сільськогосподарських продуктів урожаю 1975 року згідно з постановою Центрального Комітету Компартії України і Ради Міністрів Української РСР від 27 травня 1975 року N 271)

(Чинність постанови продовжено на період збирання і вивезення зерна та інших сільськогосподарських продуктів урожаю 1976 року згідно з постановою Центрального Комітету Компартії України і Ради Міністрів Української РСР від 28 травня 1976 року N 269)

(Чинність постанови продовжено на період збирання і вивезення зерна та інших сільськогосподарських продуктів урожаю 1977 року згідно з постановою Центрального Комітету Компартії України і Ради Міністрів Української РСР від 26 травня 1977 року N 306)

(Чинність постанови продовжено на період збирання і вивезення зерна та інших сільськогосподарських продуктів урожаю 1978 року згідно з постановою Центрального Комітету Компартії України і Ради Міністрів Української РСР від 26 травня 1978 року N 303)

(Чинність постанови продовжено на період збирання і вивезення зерна та інших сільськогосподарських продуктів урожаю 1979 року згідно з постановою Центрального Комітету Компартії України і Ради Міністрів Української РСР від 10 квітня 1979 року N 171)
(Чинність постанови продовжено на період збирання і вивезення зерна та інших сільськогосподарських продуктів урожаю 1980 року згідно з постановою Центрального Комітету Компартії України і Ради Міністрів Української РСР від 25 квітня 1980 року N 261)

(Чинність постанови продовжено на період збирання і вивезення зерна та інших сільськогосподарських продуктів урожаю 1981 року згідно з постановою Центрального Комітету Компартії України і Ради Міністрів Української РСР від 15 травня 1981 року N 274)

(Чинність постанови продовжено на період збирання і вивезення зерна та інших сільськогосподарських продуктів урожаю 1982 року згідно з постановою Центрального Комітету Компартії України і Ради Міністрів Української РСР від 6 травня 1982 року N 249)

(Чинність постанови продовжено на період збирання і вивезення зерна та інших сільськогосподарських продуктів урожаю 1983 року згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 13 травня 1983 року N 216)

(Чинність постанови продовжено на період збирання і вивезення зерна та інших сільськогосподарських продуктів урожаю 1984 року згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 24 травня 1984 року N 226)

(Чинність постанови продовжено на період збирання і вивезення зерна та інших сільськогосподарських продуктів урожаю 1985 року згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 28 червня 1985 року N 246)

(Чинність постанови продовжено на період збирання і вивезення зерна та інших сільськогосподарських продуктів урожаю 1986 року згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 10 червня 1986 року N 215)

(Чинність постанови продовжено на період збирання і вивезення зерна та інших сільськогосподарських продуктів урожаю 1987 року згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 6 липня 1987 року N 235)

(Чинність постанови продовжено на період збирання і вивезення зерна та інших сільськогосподарських продуктів урожаю 1988 року згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 25 червня 1988 року N 169)

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

Затвердити Положення про почесне звання "Відмінник автомобільних перевозок сільськогосподарських продуктів урожаю 1966 року" /додається/.

 

Заступник Голови
Ради Міністрів УРСР
 

 
Н. КАЛЬЧЕНКО
 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
К. БОЙКО
 

Інд. 22

 

ПОЛОЖЕННЯ
про почесне звання "Відмінник автомобільних перевозок сільськогосподарських продуктів урожаю 1966 року"

1. Почесне звання "Відмінник автомобільних перевозок сільськогосподарських продуктів урожаю 1966 року" встановлено постановою ЦК КП України і Ради Міністрів Української РСР від 30 липня 1966 р. N 580.

2. Почесне звання "Відмінник автомобільних перевозок сільськогосподарських продуктів урожаю 1966 року" присвоюється шоферам та іншим працівникам автомобільного транспорту, які на основі впровадження нової техніки, передової технології, механізації вантажно-розвантажувальних робіт домоглися найкращих результатів у використанні техніки та забезпечили дострокове і якісне виконання доведених завдань по перевезенню, вантаженню і розвантаженню сільськогосподарських продуктів урожаю 1966 року.

3. Почесне звання "Відмінник автомобільних перевозок сільськогосподарських продуктів урожаю 1966 року" присвоюється облвиконкомами за поданнями обласних управлінь сільського господарства, обласних управлінь автомобільного транспорту, обласних об'єднань "Сільгосптехніка", погодженими з відповідними обкомами профспілок.

4. Клопотання про присвоєння шоферам та іншим працівникам автомобільного транспорту почесного звання "Відмінник автомобільних перевозок сільськогосподарських продуктів урожаю 1966 року" порушують перед обласними управліннями сільського господарства, обласними управліннями автомобільного транспорту і обласними об'єднаннями "Сільгосптехніка":

а) автотранспортні підприємства і автогосподарства;

б) районні об'єднання "Сільгосптехніка";

в) районні виробничі управління сільського господарства - на колгоспників і працівників радгоспів;

г) підприємства та організації, автотранспорт яких залучено на перевозку сільськогосподарських продуктів, за погодженням з районними виробничими управліннями сільського господарства.

Організації і підприємства порушують клопотання разом з відповідними комітетами профспілок.

До клопотання про присвоєння почесного звання "Відмінник автомобільних перевозок сільськогосподарських продуктів урожаю 1966 року" додається виробнича характеристика на представленого кандидата. В. характеристиці зазначаються дані про завдання на перевезення сільськогосподарських продуктів і його фактичне виконання в тоннах і тонно-кілометрах, витрати пального по нормі і фактично, збереження техніки, відсутність аварій, наїздів, нещасних випадків.

Для керівних та інженерно-технічних працівників додатково зазначаються дані про наслідки впровадження нової техніки, нової технології, зниження собівартості перевезень по автотранспортному підприємству або автогосподарству.

5. Шоферам та іншим працівникам автомобільного транспорту, яким присвоєно почесне звання "Відмінник автомобільних перевозок сільськогосподарських продуктів урожаю 1966 року", вручається грамота облвиконкому.

6. Рішення облвиконкому про присвоєння почесного звання "Відмінник автомобільних перевозок сільськогосподарських продуктів урожаю 1966 року" публікується в обласній газеті.

7. Позбавлення почесного звання "Відмінник автомобільних перевозок сільськогосподарських продуктів урожаю 1966 року" може бути проведено за рішенням відповідного облвиконкому.

____________

Опрос