Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче профсоюзам санаториев и домов отдыха Министерства здравоохранения УССР

Совет Министров УССР
Постановление от 23.04.1960 № 606
редакция действует с 14.06.1971

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 23 квітня 1960 р. N 606

Про передачу профспілкам санаторіїв і будинків відпочинку Міністерства охорони здоров'я УРСР

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Ради Міністрів Української РСР
 від 14 червня 1971 року N 271

З метою дальшого поліпшення організації відпочинку і санаторно-курортного обслуговування трудящих і підвищення ролі профспілок у цій важливій справі та на виконання постанови Ради Міністрів Союзу РСР від 10 березня 1960 року N 335 "Про передачу профспілкам санаторіїв і будинків відпочинку", Рада Міністрів Української РСР постановляє:

1. Зобов'язати Міністерство охорони здоров'я УРСР передати до 1 травня 1960 року Українській республіканській Раді профспілок:

а) всі діючі госпрозрахункові санаторії /крім туберкульозних/ загальною кількістю 73 об'єкти на 23586 ліжок, 92 будинки відпочинку на 20997 ліжок, 8 санаторних пансіонатів на 1510 ліжок, курортні поліклініки, які знаходяться у віданні Головного управління курортів, санаторіїв і будинків відпочинку Міністерства охорони здоров'я УРСР, згідно з додатками NN 1, 2, а також санаторії /крім туберкульозних/ і будинки відпочинку, що будуються для цього Управління;

б) Головне республіканське і територіальні управління курортів, санаторіїв і будинків відпочинку з усіма підприємствами і організаціями, що знаходяться у їх віданні, та курортні контори, згідно з додатком N 3.

Передачу профспілкам штатів управлінського апарату республіканського і територіальних курортних управлінь, фонду персональних надбавок, що сплачуються їх працівникам, та лімітів на найом легкового автотранспорту здійснити пропорціонально кількості об'єктів, що передаються, згідно з додатком N 4.

2. Передачу у відання профспілкових органів курортних установ, санаторіїв, будинків відпочинку та інших підприємств і організацій здійснити безоплатно, з усім обладнанням, транспортом. допоміжними підприємствами і підсобними господарствами, спорудами, жилими будинками, земельними ділянками, парками за станом на 1 січня 1960 року, а також асигнуваннями на їх утримання, планами з праці, фондами персональних надбавок, капіталовкладеннями, фондами на всі види матеріалів і лімітами на проектування за планом на 1960 рік, невикористаними централізованими коштами курортного збору і амортизаційного фонду та іншими коштами по балансу на 1 січня 1960 року.

3 Держплану УРСР, Міністерству фінансів УРСР за участю Української республіканської Ради профспілок внести в план і бюджет Української РСР на 1960 рік зміни, що випливають із цієї постанови.

4. Зобов'язати Міністерство охорони здоров'я УРСР:

а) поліпшити медичний відбір осіб для направлення на санаторно-курортне лікування;

Опрос