Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по устранению недостатков в организационной структуре и избыточности в штатах административно-управленческого аппарата Министерства юстиции УССР

Совет Министров УССР
Постановление, Перечень от 11.01.1955 № 54
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 11 січня 1955 р. N 54

Київ

Про заходи по усуненню недоліків в організаційній структурі і надмірностей у штатах адміністративно-управлінського апарату Міністерства юстиції УРСР

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР
 від 7 серпня 1963 року N 896)

З метою поліпшення організаційної структури і усунення надмірностей у штатах центрального апарату Міністерства юстиції УРСР, у відповідності з постановою Ради Міністрів Союзу РСР від 20 жовтня 1954 року N 2178, Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Міністра юстиції УРСР тов. Глуха про нову організаційну структуру центрального апарату Міністерства, згідно з додатком N 1, і про перелік структурних підрозділів Міністерства, які об'єднуються та реорганізуються, згідно з додатком N 2.

2. Прийняти до відома повідомлення Міністра юстиції УРСР тов. Глуха, що по системі Міністерства юстиції УРСР проведено скорочення чисельності адміністративно-управлінського персоналу та адміністративно-управлінських витрат, в тому числі фонду заробітної плати, відповідно до кількості штатних одиниць і сум, встановлених Міністерством юстиції СРСР.

3. Зобов'язати Міністра юстиції УРСР т. Глуха вивчити питання про дальше поліпшення організаційної структури Міністерства і скорочення штатів адміністративно-управлінського апарату і подати свої пропозиції Раді Міністрів УРСР до 1 березня 1955 року.

4. Зобов'язати Міністра юстиції УРСР т. Глуха закінчити до 20 січня 1955 року всю роботу по трудовлаштуванню як у системі Міністерства, так і в системах інших Міністерств і організацій осіб, звільнених з адміністративно-управлінського апарату, і про наслідки доповісти Раді Міністрів УРСР до 25 січня 1955 року.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

Н. КАЛЬЧЕНКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

Я. СІРЧЕНКО

Інд. 51

 

СТРУКТУРА
центрального апарату Міністерства юстиції Української РСР

Управлінні судових органів

Відділ кадрів

Відділ нотаріату

Відділ адвокатури

Відділ кодифікації

Фінансовий відділ

Канцелярія

Господарський відділ

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

Я. СІРЧЕНКО

 

ПЕРЕЛІК
структурних підрозділів центрального апарату Міністерства юстиції УРСР, які об'єднуються та реорганізуються

1. Відділ узагальнення судової практики, відділ судової статистики і відділ скарг об'єднуються з Управлінням судових органів.

2. Управління кадрів з відділом підготовки кадрів і науково-дослідних установ і відділом обліку кадрів реорганізується у відділ кадрів.

3. Головна бухгалтерія і бухгалтерія господарського відділу об'єднується з фінансовим відділом.

4. Таємний відділ об'єднується з канцелярією.

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

Я. СІРЧЕНКО

Опрос