Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении сельскохозяйственного налога в 1955 году по Украинской ССР

Совет Министров УССР
Постановление от 04.01.1955 № 20
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 4 січня 1955 р. N 20

Київ

Про проведення сільськогосподарського податку в 1955 році по Українській РСР

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР
від 5 вересня 1984 року N 360)

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. У зв'язку зі змінами в адміністративному поділі УРСР, що проведені в 1954 році, встановити середньообласні ставки сільськогосподарського податку з однієї сотої гектара в розмірах, що фактично склалися в 1954 році, а саме:

для Черкаської області  

- 8 крб. 90 коп. 

для Київської області 

- 8 - " - 30 - " - 

для Кіровоградської області  

- 8 - " - 60 - " - 

для Миколаївської області 

- 7 - " - 70 - " - 

Для Одеської області: 

 

для районів колишньої Ізмаїльської області 

- 4 - " - - 

для решти районів 

- 8 - " - 35 - " - 

Встановити середньообласну ставку сільськогосподарського податку, починаючи з 1955 року, для Херсонської області в розмірі 7 крб. 70 коп. з однієї сотої гектара.

Зберегти для Кримської області раніш встановлену середньообласну ставку сільгоспподатку в розмірі 7 крб. з однієї сотої гектара.

Для решти областей УРСР зберегти середньообласні ставки сільськогосподарського податку з однієї сотої гектара в розмірах, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР від 1 вересня 1953 року N 1796.

2. Надаючи важливого значення правильному проведенню і своєчасному збору сільськогосподарського податку в 1955 році, зобов'язати виконкоми обласних Рад депутатів трудящих:

а) встановити повсякденний контроль за додержанням законності при проведенні сільськогосподарського податку та забезпечити закінчення обліку господарств до 25 січня 1955 року, а обчислення податку, своєчасне і повне надання платникам передбачених Законом пільг, а також вручення платникам платіжних повідомлень на сплату податку - до 15 лютого 1955 року;

б) вжити дійових заходів до забезпечення ліквідації недоїмок по сільськогосподарському податку, розглядаючи повне надходження в найкоротший строк до бюджету всієї суми недоїмок, як найважливіше завдання;

в) розгорнути широку масово-роз'яснювальну роботу серед населення про народногосподарське значення Закону про сільськогосподарський податок і державну важливість своєчасної і повної сплати обчислених платежів. Залучити до проведення масово-роз'яснювальної роботи сільський і колгоспний актив;

г) здійснювати неослабний контроль за ходом надходження обчислених платежів податку на 1955 рік, систематично заслуховувати доповіді завідуючого фінансовим відділом і оперативно усувати недоліки в цій справі.

3. Зобов'язати виконкоми обласних Рад депутатів трудящих і Міністерство сільського господарства УРСР /т. Співака/:

а) забезпечити, щоб списки господарств колгоспників, члени сім'ї яких без поважних причин не виробили в 1954 році встановленого мінімуму трудоднів у колгоспі, були обов'язково розглянуті і затверджені загальними зборами колгоспників і до 15 січня 1955 року були надіслані до райфінвідділів, для обчислення цим господарствам сільськогосподарського податку з підвищенням на 50 процентів.

Облвиконкомам встановити контроль, щоб скарги на рішення загальних зборів колгоспників розглядались райвиконкомами не пізніше 10-денного строку;

б) вжити невідкладних заходів до наведення державного порядку в обліку земельних присадибних ділянок, що є в користуванні колгоспників, усунувши розходження між записами в шнурових книгах колгоспів і державних книгах реєстрації земель.

4. Зобов'язати виконкоми обласних Рад депутатів трудящих і Статистичне управління УРСР /т. Ящука/ повністю усунути недоліки у веденні погосподарських книг сільських Рад і зокрема в обліку складу родин, а також у обліку земельних ділянок.

5. Зобов'язати Міністерство фінансів УРСР /т. Щетиніна/:

а) забезпечити правильне нарахування сільгоспподатку, повне надання пільг, своєчасне вручення платіжних повідомлень і збір обчислених сум податку в установлені Законом строки;

б) про хід нарахування і збору сільськогосподарського податку доповідати Раді Міністрів УРСР.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР 

 
Н. КАЛЬЧЕНКО 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР 

 
Я. СІРЧЕНКО 

Інд. 47

Опрос