Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Государственном арбитраже

Совет Министров УССР
Постановление от 25.06.1954 № 866
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 25 червня 1954 року N 866

Київ

Про Державний арбітраж

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР
 від 31 липня 1980 року N 457)

З метою поліпшення роботи органів Державного арбітражу Української РСР і відповідно до постанови Ради Міністрів СРСР від 10 червня 1954 року N 1153 "Про Державний арбітраж", Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Виділити Державний арбітраж із Міністерства юстиції УРСР, підпорядкувавши його безпосередньо Раді Міністрів Української РСР.

2. Зобов'язати Міністерство юстиції Української РСР передати Державному арбітражу при Раді Міністрів Української РСР:

а) штати центрального апарату Державного арбітражу Української РСР за станом на 10 квітня 1953 року з урахуванням скорочення апарату, проведеного у відповідності з постановою Ради Міністрів УРСР від 25 грудня 1953 року N 3015 /постанова Ради Міністрів УРСР від 8 січня 1954 року N 24/;

б) ліміт персональних окладів, що був встановлений для Державного арбітражу на 10 квітня 1953 року;

в) фонди заробітної плати, асигнування за Державним бюджетом на 1954 рік, фонди матеріального постачання, а також майно, належне Державному арбітражу за станом на 1 січня 1954 року.

3. Залишити Державний арбітраж при Раді Міністрів Української РСР в приміщенні, яке він займає по вулиці Коцюбинського, N 12.

4. Виділити обласні державні арбітражі із управлінь Міністерства юстиції УРСР при обласних Радах депутатів трудящих, підпорядкувавши їх виконкомам обласних Рад депутатів трудящих.

5. Зобов'язати Міністерство юстиції Української РСР передати держарбітражам при виконкомах обласних Рад депутатів трудящих:

а) штати обласних державних арбітражів за станом на час їх передачі управлінням Міністерства юстиції УРСР при обласних Радах депутатів трудящих з урахуванням скорочення апарату, проведеного у відповідності з постановою Ради Міністрів СРСР від 25 грудня 1953 року N 3015;

б) фонди заробітної плати, а також ліміти персональних окладів, асигнування за Державним бюджетом на 1954 рік, фонди матеріального постачання та майно, належне обласним державним арбітражам за станом на 1 січня 1954 року.

6. Зобов'язати виконкоми обласних Рад депутатів трудящих забезпечити в двомісячний строк держарбітражі при виконкомах обласних Рад депутатів трудящих необхідними службовими приміщеннями.

7. Зобов'язати Міністерство фінансів УРСР /т. Щетиніна/ внести до кошторису витрат Міністерства юстиції УРСР зміни, що випливають з цієї постанови.

8. Вважати такими, що втратили силу:

а) пункт 4 постанови Ради Міністрів УРСР від 10 квітня 1953 року N 784 "Про комітети і управління при Раді Міністрів УРСР";

б) постанову Ради Міністрів УРСР від 20 травня 1953 року N 1050 "Про затвердження структури і штатів центрального апарату Міністерства юстиції УРСР" в частині, що стосується Державного арбітражу;

в) постанову Ради Міністрів УРСР від 20 травня 1953 року N 1049 "Про затвердження структури і штатів управлінь Міністерства юстиції УРСР при обласних Радах депутатів трудящих" в частині, що стосується обласних державних арбітражів.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

Н. КАЛЬЧЕНКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

І. ВІВДИЧЕНКО

Опрос