Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Юридических курсах Народного Комиссариата Юстиции УССР

Совет Народных Комиссаров УССР
Положение, Постановление от 28.06.1927
Утратил силу

РАДА НАРОДНІХ КОМІСАРІВ УСРР

ПОСТАНОВА

від 28 червня 1927 р.

Харків

Про Юридичні курси Народнього Комісаріяту Юстиції УСРР

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР
від 22 серпня 1950 року N 2563)

На скасування своїх постанов з 26 грудня 1922 р. "Про відкриття юридичних короткореченцевих курсів" (Зб. Уз. УСРР 1922 р., N 56, арт. 802) і з 7 квітня 1924 р. "Про утримання родин робітників органів юстиції, відряджених на юридичні курси" (Зб. Уз. УСРР 1924 р., N 9, арт. 85) Рада Народніх Комісарів УСРР постановила:

Затвердити і надати чинности нижченаведеному Положенню про Юридичні курси Народнього Комісаріяту Юстиції УСРР.

 

ПОЛОЖЕННЯ
про Юридичні курси Народнього Комісаріяту Юстиції УСРР

1. Юридичні курси Народнього Комісаріяту Юстиції УСРР є в м. м. Харкові, Київі й Одесі, ними відає Народній Комісаріят Юстиції УСРР і вони переводять свою робуту під навчальною контролею і керуванням Народнього Комісаріяту Освіти УСРР.

Увага. Народній Комісаріят Юстиції УСРР має право, порозумівшись з Народнім Комісаріятом Освіти УСРР, переводити ці курси в інші міста або об'єднати в одному місті.

2. Юридичні курси мають за своє завдання:

а) підвищити кваліфікацію чинного складу робітників юстиції;

б) підготовляти нових робітників з напередовців - робітників і селян для настановлення їх на відповідальну роботу в органах юстиції.

3. На кожних юридичних курсах вчиться 100 слухачів, що склад їхній поповнюється за розкладкою, встановлюваною від Народнього Комісаріяту Юстиції УСРР.

Увага. Район обслуговання кожними курсами визначує Народній Комісаріят Юстиції УСРР.

4. Для забезпечення нормальних умовин навчання при юридичних курсах є інтернати для курсантів.

5. Адміністративний і навчальний персонал юридичних курсів складається з завідателя курсів, завідателя навчальної частини, викладачів, керівників гуртків і технічних робітників числом і складом, установленим у штатах.

6. Кандидатів на посади завідателів курсів і навчальної частини подає Народній Комісаріят Юстиції УСРР і затверджує Народній Комісаріят Освіти УСРР; викладачів і керівників груп подає завідатель курсів і затверджує Народній Комісаріят Освіти УСРР, а інших співробітників курсів настановлює завідатель курсів безпосередньо сам.

7. Як допомічно-дорадчі органи при юридичних курсах можна влаштовувати комітети і ради курсів.

8. Круг і порядок діяльности юридичних курсів встановлюється в окремому наказі, що його видає Народній Комісаріят Юстиції УСРР, порозумівшись з Народнім Комісаріятом Освіти УСРР.

9. Юридичні курси і інтернати, що є при них, утримується на державному бюджеті за кошторисом Народнього Комісаріяту Юстиції УСРР.

10. Родини відряджених на юридичні курси робітників органів юстиції дістають протягом усього часу відбування курсів відрядженими сповна заробітну платню їх розміром, що вони одержували на посаді, обійманій під момент відрядження на курси.

11. Родинам напередовців з робітників і селян, висунутих на відповідальну роботу в органах юстиції і відряджених на юридичні курси, протягом усього часу відбування курсів відрядженими, видається стипендію розміром пересічної платні народнього судді.

Потрібні для цього кредити провадиться в державному бюджеті за кошторисом Народнього Комісаріяту Юстиції УСРР.

12. Курсантам, що не мають на свойому утриманні родин, видається протягом усього часу відбування ними курсів 30 % зазначеного в арт. арт. 10 і 11 утримання.

13. Зазначену в арт. 10 платню видають родинам:

а) робітників органів юстиції, утримуваних на місцевому бюджеті, - відповідні окрвиконкоми;

б) робітників органів юстиції, утримуваних на державному бюджеті, - відповідні органи юстиції в межах їхніх кошторисів.

14. Курсантам по скінченні юридичних курсів видається за встановленою від Народнього Комісаріяту Юстиції формою посвідку про скінчення курсів з належними підписами і печаткою курсів.

 

Голова Ради
Народніх Комісарів УСРР

В. ЧУБАР

Керівничий Справ Ради
Народніх Комісарів УСРР

Я. КАСЯН

Опрос