Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке выдачи государственными учреждениями, предприятиями и правительственными лицами копий своих постановлений, а также и копий бумаг и документов, находящихся у них

Совет Народных Комиссаров УССР
Постановление от 31.03.1925
Утратил силу

РАДА НАРОДНІХ КОМІСАРІВ УСРР

ПОСТАНОВА

від 31 березня 1925 р.

Харків

Про порядок видачі державними установами, підприємствами й урядовими особами копій своїх постанов, а також і копій паперів і документів, що знаходяться у них

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР
від 22 серпня 1950 року N 2563)

Рада Народніх Комісарів УСРР постановила:

1. Державні установи, підприємства й урядові особи повинні видавати приватнім особам, на їхні офіційні про те прохання, копії з своїх постанов і вирішень у справах, що в них ці особи звертались до установ, підприємств або до урядових осіб, а також і копії з инших паперів і документів, що знаходяться у згаданих справах, або що мають до них будь-який стосунок, як-що ці папери й документи становили або можуть становити підставу для розвязання їхніх справ.

2. Видачу копій постанов, паперів і документів, згаданих в арт. 1, по упливі трирічного строку з дня закінчення справи, а також видачу копій з постанов, паперів і документів приватнім особам, що не мають стосунку до справ, які знаходяться в установах, підприємствах і в урядових осіб, можна провадити тільки коли зазначені особи подадуть посвідки відповідних органів влади про те, що копії, жадані приватніми особами, потрібні для підтвердження або оборони їхніх прав, прав їхніх віродавців або осіб, що знаходяться на їхньому утриманні.

3. Копії постанов, паперів і документів секретного характеру не належить видавати на руки приватнім особам, а їх можна пересилати безпосередньо тій установі, підприємству або урядовій особі, що їм згадані копії можуть бути потрібні.

4. Копії видається тільки по внесенні установленого законом збору, як-що прохачів не звільнено від нього на підставі чинних узаконень.

5. Копії постанов, паперів і документів належить видавати приватнім особам не инакше, як за відповідними підписами урядових осіб і за печаткою установи.

6. Чинність цеї постанови не поширюється на видачу копій паперів і документів судовими установами і на підставі їхніх постанов иншими установами й урядовими особами; порядок видачі цих копій визначається спеціяльними узаконеннями.

 

Заст. Голови Ради Народніх
Комісарів УСРР

І. БУЛАТ

Керуючий Справами Раднаркому
УСРР

Ф. БЕГА

Секретар РНК УСРР

І. ЄРЕЩЕНКО

Опрос