Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательной подписке на Сборник Узакониваний и Распоряжений Рабоче-крестьянского Правительства Украины, газету "Вісти" Всеукраинского Центрального Исполнительного Комитета и официальные органы печати Правительства АМССР и окружных исполнительных комитетов

Всеукраинский Центральный Исполнительный Комитет, Совет Народных Комиссаров УССР
Постановление от 01.07.1925
редакция действует с 07.05.2022

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РАДА НАРОДНІХ КОМІСАРІВ УСРР

ПОСТАНОВА

від 1 липня 1925 р.

Харків

Про обов'язкову передплату Збірника Узаконень і Розпоряджень Робітничо-Селянського Уряду України, газети "Вісти" Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету і офіційних органів друку Уряду АМСРР і округових виконавчих комітетів

Постанова не застосовується на території України,
 крім положень, що не суперечать
Конституції України і
 
Закону України "Про правонаступництво" та стосуються правовідносин, зазначених у
 
підпункті 2 пункту 2 розділу ІІ Закону України від 21 квітня 2022 року N 2215-IX
(згідно із Законом України
 від 21 квітня 2022 року N 2215-IX)

Для вчасного й точного обізнання державних установ, підприємств і організацій з розпорядженням центральних і місцевих органів влади та на зміну постанов ВУЦВК з 14-го лютого 1923 р. "Про обов'язкову передплату Збірника Узаконень і Розпоряджень УСРР" (Зб. Уз. 1923 р., ч. 6, арт. 110) і ВУЦВК і РНК УСРР з 5 грудня 1923 р. "Про зміну постанови ВУЦВК "Про обов'язкову передплату Збірника Узаконень і Розпоряджень УСРР". (Зб. Уз. 1923 р., ч. 41, арт. 543), Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет і Рада Народніх Комісарів УСРР постановили:

1. Зобов'язати передплачувати числом не менш як один примірник Збірник Узаконень і Розпоряджень Робітничо-Селянського Уряду України й газету "Вісти" Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету нижчеподані установи, підприємства й організації:

а) усі центральні державні установи й організації, округові виконавчі комітети, їхні відділи й інспектури, міські ради, районові виконавчі комітети, округові суди, народні суди, камери прокурорів, народніх слідчих і судових виконавців, нотаріяльні контори, арбітражні комісії, комісії в справах неповнолітніх, судово-земельні комісії, особливі відділи ДПУ, штаби корпусів, дивізій і окремих військових частин, у тому числі й покордонної охорони, митниці 1-го й 2-го розряду, портові управління, округові управління місцевого транспорту, почтово-телеграфні контори, округові органи держстраху, вищі школи, крамові й фондові біржі;

б) правління й окремі заклади всіх державних підприємств, переведених на господарський і комерційний розрахунок, а також акційні товариства й пайові товариства з участю дервавного капіталу, що беруть патенти не нижче як 4-го розряду для торговельних підприємств і 5-го розряду для промислових підприємств.

2. Зобов'язати всі установи, підприємства й організації, названі в арт. 1 цєї постанови, передплачувати також числом не менш як один примірник офіційного органу друку (газету) того округового виконавчого комітету, що на території його ці установи, підприємства й організації знаходяться, а установи, підприємства й організації, що знаходяться на території АМСРР - офіційний орган Уряду АМСРР.

3. Приватних осіб, установи, підприємства й організації, не названі в арт. 1 цієї постанови, не можна притягати до обов'язкової передплати офіційних видань, зазначених в арт. арт. 1 і 2 цієї постанови.

4. Осіб, винних у зламанні цієї постанови, притягається до кримінальної відповідальности.

 

Голова Всеукраїнського
Центрального Виконавчого Комітету

ПЕТРОВСЬКИЙ

Заст. Голови Ради
Народніх Комісарів УСРР

СЕРБІЧЕНКО

Т. в. об. Секретаря Всеукраїнського
Центрального Виконавчого Комітету

УГАРОВ

Опрос