Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изменении постановления ВУЦИКа "Об обязательной подписке на "Сборник Узакониваний и Распоряжений УССР"

Всеукраинский Центральный Исполнительный Комитет, Совет Народных Комиссаров УССР
Постановление от 05.12.1923
редакция действует с 01.07.1925

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
ТА РАДА НАРОДНІХ КОМІСАРІВ

ПОСТАНОВА

від 5 грудня 1923 р.

Харків

Про зміну постанови ВУЦВК'у "Про обов'язкову передплату на Збірник Узаконень і Роспоряджень УСРР"

(Постановою Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету, Ради Народніх Комісарів УСРР від 1 липня 1925 року передбачено зміни до цієї постанови)

В зв'язку з переходом Видавництва Народнього Комісаріяту Юстиції УСРР на госпрозрахунок (примітка до п. 14 постанови ВУЦВК'у від 1-го серпня 1923 року - (Зб. Уз. 1923 р., ч. 29, арт. 433), Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет і Рада Народніх Комісарів постановили:

1. Арт. 2-й постанови від 14 лютого 1923 р. "Про обов'язкову передплату на Збірник Узаконень і Роспоряджень УСРР" (Зб. Уз. за 1923 р., ч. 6, арт. 110) викласти в такій редакції:

"Усі установи й органи, зазначені в арт. 1-ому цієї постанови, що зобов'язані передплачувати Збірник Узаконень і Роспоряджень мусять подати за 10 день до початку квартала Видавництву НКЮ списки установ і підприємств, яким належить надсилати Збірник Узаконень і Роспоряджень, зазначаючи в списках число примірників і адреси, а також вносити протягом того самого речинця в касу Юридичного Видавництва чи переказувати у червонному вичисленні на його біжучий рахунок в Харківській конторі Держбанку належні за квартал гроші за примірники "Збірника Узаконень і Роспоряджень".

Примітка. Органи й установи, що перебувають на місцевому бюджеті, звільняються від подачі списків і внесення грошей на передплату, коли їх зараховано в обов'язкові видатки згідно з числом обов'язкових примірників в місцевих кошторисах і їх переказали місцеві Фіноргани Видавництву, разом із списками, передбаченими в арт. 1-му цієї постанови.

2. Арт. 3-й постанови "Про обов'язкову передплату на Збірник Узаконень і Роспоряджень УСРР" вилучити.

3. Арт. 5-й постанови викласти в такій редакції: "Плату за примірники "Збірника Узак. і Роспоряджень Роб.-Сел. Уряду УСРР" з обов'язкових передплатників береться за таксою, що її встановлює НКЮ у згоді з НКФ на бюджетовий рік і яку оголошується для загального відома, вміщаючи її на обкладинці "Збірника Узаконень і Роспоряджень".

 

Голова Всеукраїнського
Центрального Виконавчого Комітету

ПЕТРОВСЬКИЙ

Голова Ради
Народніх Комісарів

ЧУБАР

Секретар ВУЦВК

В. ЄРМОЩЕНКО

Опрос