Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изменении арт. арт. 3 и 4 постановления ВУЦИК от 22-го августа в 1923 г. "О порядке введения в действие общесоюзного законодательства"

Совет Народных Комиссаров УССР, Центральный Исполнительный Комитет УССР
Постановление от 05.12.1923

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
ТА РАДА НАРОДНІХ КОМІСАРІВ

ПОСТАНОВА

від 5 грудня 1923 р.

Харків

Про зміну арт. арт. 3 і 4 постанови ВУЦВК від 22-го серпня 1923 р. "Про порядок надання чинности загальноспілковому законодавству"

Змінюючи свою постанову від 22-го серпня 1923 р. "Про порядок надання чинности загальноспілковому законодавству на території УСРР (Зб. Уз. 1923 р., ч. 32, арт. 470), Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет і Рада Народніх Комісарів постановляють:

Викласти арт. арт. 3 і 4 постанови ВУЦВК від 22-го серпня 1923 року "Про порядок надання чиности загальноспілковому законодавству на території УСРР" так:

"Арт. 3. Найважливіші декрети й постанови законодавчих органів СРСР, негайно після оголошення їхнього російського й українського текстів, належить оголошувати в установленому порядкові, нарівні з декретами й постановами УСРР у "Вістях ВУЦВК".

"Арт. 4. Оголошування декретів і постанов законодавчих органів СРСР у "Вістях ВУЦВК" покласти на Народній Комісаріят Юстиції".

 

Голова Всеукраїнського Центрального
Виконавчого Комітету

ПЕТРОВСЬКИЙ

Голова Ради Народніх Комісарів

В. ЧУБАР

Секретар ВУЦВК

В. ЄРМОШЕНКО

Опрос