Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательной подписке "Сборника Узакониваний и Распоряжений УССР"

Всеукраинский Центральный Исполнительный Комитет
Постановление от 14.02.1923
редакция действует с 01.07.1925

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПОСТАНОВА

від 14 лютого 1923 р.

 Харків

Про обов'язкову передплату "Збірнику Узаконень та Роспоряджень УСРР"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету та
 Ради Народних Комісарів
 від 5 грудня 1923 року

(В додаток до цієї постанови всі Губерніяльні і Повітові Виконкоми з 1 січня 1923 року за кошти, що знаходяться на їхньому роспорядженні і з додержанням всіх правил, викладених у вищезазначеній постанові ВУЦВК, зобов'язано передплачувати "Збірник Узаконень і Роспоряджень УСРР" для всіх органів Юстиції, які перебувають на місцевому бюджеті, в числі не менш одного примірника на кожний так судовий, як і слідчий район згідно з постановою Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету від 9 травня 1923 року)

(Постановою Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету, Ради Народніх Комісарів УСРР від 1 липня 1925 року передбачено зміни до цієї постанови)

Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет ухвалив:

1. Зобов'язати всі центральні установи, губерніяльні, повітові й волосні виконкоми, відділи губвиконкомів і господарчі державні організації, а саме: трести, синдикати, керування, з організованих Урядом акційних товариств, так само центральні кооперативні установи, губспілки й райспілки, провадити з 1-го січня 1923-го року за рахунок коштів, що суть під їхнім зарядом, переплату "Збірнику Узаконень та Розпоряджень УСРР" не менш одного примірнику на кожний з зазначених органів.

2. Усі установи й органи, зазначені в арт. 1-ому цієї постанови, що зобов'язані передплачувати Збірник Узаконень і Роспоряджень, мусять подати за 10 день до початку квартала Видавництву НКЮ списки установ і підприємств, яким належить надсилати Збірник Узаконень і Роспоряджень, зазначаючи в списках число примірників і адреси, а також вносити протягом того самого речинця в касу Юридичного Видавництва чи переказувати у червонному вичисленні на його біжучий рахунок в Харківській конторі Держбанку належні за квартал гроші за примірники "Збірника Узаконень і Роспоряджень".

Примітка. Органи й установи, що перебувають на місцевому бюджеті, звільняються від подачі списків і внесення грошей на передплату, коли їх зараховано в обов'язкові видатки згідно з числом обов'язкових примірників в місцевих кошторисах і їх переказали місцеві Фіноргани Видавництву, разом із списками, передбаченими в арт. 1-му цієї постанови.

(арт. 2 у редакції постанови Всеукраїнського Центрального
 Виконавчого Комітету та Ради Народних Комісарів від 05.12.23 р.)

3. Арт. 3 вилучено

(згідно з постановою Всеукраїнського Центрального
 Виконавчого Комітету та Ради Народних Комісарів від 05.12.1923 р.)

4. Зобов'язати установи, урядових осіб та організації виправити борги за раніш вислані примірники "Збірнику Узаконень та Роспоряджень" до 15-го лютого 1923-го; року невиправлені до цього терміну борги за примірники "Збірнику Узаконень та Роспоряджень", а також і ті, що можуть скластися потім, стягувати нараховуючи недодержку в розмірі 1/2 % в день, але не більш 50 % всієї недовиплати, в порядкові безсуперечних стягнень органами УповНКФіну по повідомленнях НКЮ.

5. Плату за примірники "Збірника Узак. і Роспоряджень Роб.-Сел. Уряду УСРР" з обов'язкових передплатників береться за таксою, що її встановлює НКЮ у згоді з НКФ на бюджетовий рік і яку оголошується для загального відома, вміщаючи її на обкладинці "Збірника Узаконень і Роспоряджень".

(арт. 5 у редакції постанови Всеукраїнського Центрального
 Виконавчого Комітету та Ради Народних Комісарів від 05.12.23 р.)

 

Голова Всеукраїнського
Центрального Виконавчого Комітету

ПЕТРОВСЬКИЙ

Т. в. о. Секретаря ВУЦВК

БУЗДАЛІН

Опрос