Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для проведения всеукраинских и международных олимпиад в сфере образования, всеукраинского конкурса "Учитель года"

КМ Украины
Постановление КМ от 09.02.2022 № 96
действует с 12.02.2022

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 лютого 2022 р. N 96

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти, всеукраїнського конкурсу "Учитель року"

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти, всеукраїнського конкурсу "Учитель року", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 р. N 95 (Офіційний вісник України, 2013 р., N 12, ст. 454, N 63, ст. 2283; 2014 р., N 59, ст. 1599, N 98, ст. 2843; 2019 р., N 9, ст. 318), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 73

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти, всеукраїнського конкурсу "Учитель року"

1. У пункті 1 слова і цифри "третього туру" і "VIII Європейській математичній олімпіаді для дівчат" замінити відповідно словами "другого туру" і "урочистих заходів з відзначення переможців та лауреатів всеукраїнського конкурсу "Учитель року".

2. Пункт 2 викласти в такій редакції:

"2. Головним розпорядником бюджетних коштів є МОН, а розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня - державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" (далі - розпорядник бюджетних коштів).".

3. У пункті 3:

1) в абзаці четвертому підпункту 1, абзаці четвертому підпункту 2, абзаці третьому підпункту 4 слова "для оргтехніки, комп'ютерів" виключити;

2) у підпункті 3 слова "третього туру" замінити словами "другого туру";

3) абзац п'ятий підпункту 5 після слів "команд учасників" доповнити словами ", витратних матеріалів для проведення експериментальних (практичних) турів у разі проведення в дистанційній формі";

4) підпункт 6 викласти в такій редакції:

"6) забезпечення організації та проведення урочистих заходів з відзначення переможців та лауреатів всеукраїнського конкурсу "Учитель року" (далі - учасники урочистих заходів) - з урахуванням таких особливостей:

оплата проживання, харчування учасників урочистих заходів (у разі потреби);

оплата оренди приміщень;

оплата послуг з виготовлення поліграфічної продукції;

оплата транспортних послуг.".

4. В абзаці першому пункту 5 слова "третього туру" замінити словами "другого туру", а цифри і слова ", VIII Європейській математичній олімпіаді для дівчат" виключити.

5. В абзаці першому пункту 6 слова "кожного заходу" замінити словами і цифрами "заходів, що передбачені підпунктами 1 - 5 пункту 3 цього Порядку,".

6. У тексті Порядку слова "Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, відповідними управліннями (департаментами) освіти і науки" та "навчальними закладами" замінити відповідно словами "структурними підрозділами з питань освіти і науки Автономної Республіки Крим," та "закладами освіти".

____________

Опрос