Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка назначения и выплаты единовременной денежной помощи другому из супругов сотрудника кадрового состава разведывательного органа Украины, который уволился и выезжает по месту долгосрочной командировки такого сотрудника за пределы Украины

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 31.03.2021 № 308
действует с 13.04.2021

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 31 березня 2021 р. N 308

Київ

Про затвердження Порядку призначення і виплати одноразової грошової допомоги іншому з подружжя співробітника кадрового складу розвідувального органу України, який звільнився та виїжджає за місцем довготермінового відрядження такого співробітника за межі України

Відповідно до частини четвертої статті 37 Закону України "Про розвідку" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок призначення і виплати одноразової грошової допомоги іншому з подружжя співробітника кадрового складу розвідувального органу України, який звільнився та виїжджає за місцем довготермінового відрядження такого співробітника за межі України, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 29

 

ПОРЯДОК
призначення і виплати одноразової грошової допомоги іншому з подружжя співробітника кадрового складу розвідувального органу України, який звільнився та виїжджає за місцем довготермінового відрядження такого співробітника за межі України

1. Цей Порядок визначає механізм призначення і виплати одноразової грошової допомоги іншому з подружжя співробітника кадрового складу розвідувального органу України (далі - співробітник), який звільнився та виїжджає за місцем довготермінового відрядження такого співробітника за межі України (далі - одноразова грошова допомога).

2. Одноразова грошова допомога призначається і виплачується в розмірі двох мінімальних заробітних плат з урахуванням розміру мінімальної заробітної плати, визначеного станом на 1 січня поточного року в законі про Державний бюджет України на відповідний рік.

3. Одноразова грошова допомога призначається та виплачується в разі неможливості отримати іншим з подружжя в загальному порядку грошової допомоги, передбаченої частиною другою статті 18 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", через загрозу розкриття належності співробітника до розвідувальних органів.

4. Нарахування та виплата одноразової грошової допомоги здійснюється на підставі наказу про направлення співробітника в довготермінове відрядження за межі України, виданого в установленому розвідувальним органом України порядку, за умови подання іншим з подружжя заяви із зазначенням інформації про неотримання грошової допомоги, передбаченої частиною другою статті 18 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", трудової книжки з метою підтвердження факту звільнення.

5. Виплату одноразової грошової допомоги здійснює розвідувальний орган України у спосіб, визначений розвідувальним органом України в наказі про направлення співробітника в довготермінове відрядження за межі України.

____________

Опрос