Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об особенностях государственной регистрации нормативно-правовых актов разведывательных органов

КМ Украины
Постановление КМ, Положение от 17.02.2021 № 112
действует с 19.02.2021

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 лютого 2021 р. N 112

Київ

Про особливості державної реєстрації нормативно-правових актів розвідувальних органів

Відповідно до частини шостої статті 46 Закону України "Про розвідку" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Положення про особливості державної реєстрації нормативно-правових актів розвідувальних органів, що містять таємну інформацію, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 29

 

ПОЛОЖЕННЯ
про особливості державної реєстрації нормативно-правових актів розвідувальних органів, що містять таємну інформацію

1. Державна реєстрація нормативно-правових актів розвідувальних органів, що містять таємну інформацію, здійснюється в установленому законодавством про державну реєстрацію нормативно-правових актів порядку з урахуванням особливостей, визначених цим Положенням.

2. Це Положення визначає особливості державної реєстрації нормативно-правових актів розвідувальних органів, що містять таємну інформацію та мають грифи секретності "Особливої важливості", "Цілком таємно", "Таємно" та інші, зокрема актів, що містять розвідувальну таємницю (далі - акти розвідувальних органів).

3. Державну реєстрацію актів розвідувальних органів здійснюють уповноважені посадові особи Мін'юсту (далі - уповноважені особи).

4. Перелік уповноважених осіб затверджується Міністром юстиції за погодженням з керівниками розвідувальних органів.

5. Уповноважені особи здійснюють державну реєстрацію актів розвідувальних органів після отримання в установленому законодавством порядку допуску та доступу до державної таємниці і доступу до розвідувальної таємниці.

6. Акти розвідувальних органів подаються для державної реєстрації виключно в паперовій формі у кількості, що відповідає кількості суб'єктів нормотворення.

7. Оригінали актів розвідувальних органів та інші документи, які подаються для державної реєстрації, надсилаються на ім'я Міністра юстиції, у конверті з поміткою "Особисто", оформленому із дотриманням вимог законодавства про державну таємницю.

8. У разі коли акт розвідувального органу відповідає вимогам законодавства, орган державної реєстрації приймає рішення про його державну реєстрацію. До Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів вносяться виключно відомості про вид зареєстрованого акта розвідувального органу, його дату і номер акта, гриф секретності, дату реєстрації в Мін'юсті, реєстраційний номер.

9. Якщо під час державної реєстрації встановлено, що акт розвідувального органу не відповідає вимогам законодавства, орган державної реєстрації на прохання розвідувального органу повертає такий акт для доопрацювання або відмовляє в його державній реєстрації відповідно до законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів.

10. Оригінал акта розвідувального органу та документи, які були подані разом з ним для державної реєстрації, повертаються розвідувальному органу листом за підписом Міністра юстиції.

____________

Опрос