Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка бесплатного проезда по автомобильным дорогам, построенным на условиях концессии, и размере возмещения концессионеру

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 05.01.2021 № 11
действует с 14.01.2021

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 січня 2021 р. N 11

Київ

Про затвердження Порядку безоплатного проїзду автомобільними дорогами, побудованими на умовах концесії, та розмір відшкодування концесіонеру

Відповідно до частини другої статті 42 Закону України "Про концесію" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок безоплатного проїзду автомобільними дорогами, побудованими на умовах концесії, та розмір відшкодування концесіонеру, що додається.

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 6 липня 2000 р. N 1065 "Про затвердження Порядку відшкодування за безоплатний проїзд автомобільними дорогами, побудованими на умовах концесії" (Офіційний вісник України, 2000 р., N 27, ст. 1138).

 

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 21

 

ПОРЯДОК
безоплатного проїзду автомобільними дорогами, побудованими на умовах концесії, та розмір відшкодування концесіонеру

1. Цей Порядок визначає механізм здійснення безоплатного проїзду автомобільними дорогами, побудованими на умовах концесії.

2. Безоплатний проїзд автомобільними дорогами, побудованими на умовах концесії (далі - автомобільні дороги), здійснюється транспортними засобами, що:

1) належать фізичним особам, фізичним особам - підприємцям, юридичним особам незалежно від форми власності та використовуються ними під час виникнення стихійного лиха, катастрофи, епідемії, епізоотії протягом періоду їх дії на підставі звернення таких осіб до концесіонера;

2) використовуються органами державної влади, підрозділами Міноборони, Держприкордонслужби, Національної гвардії, Національної поліції, ДСНС та швидкої медичної допомоги, на умовах, визначених концесіонером відповідно до концесійного договору.

3. Концесійний договір може визначати додаткові категорії транспортних засобів, крім транспортних засобів, визначених у підпункті 2 пункту 2 цього Порядку, та встановлювати умови їх безоплатного проїзду автомобільними дорогами.

4. Відшкодування концесіонеру здійснюється в частині витрат концесіонера на експлуатацію та утримання автомобільної дороги, обслуговування кредитів, не покритих за рахунок плати за експлуатаційну готовність або плати за разовий проїзд автомобільною дорогою за період безоплатного проїзду під час стихійного лиха, катастрофи, епідемії, епізоотії.

5. Розмір відшкодування концесіонеру не враховує доходів, не одержаних концесіонером за період безоплатного проїзду під час стихійного лиха, катастрофи, епідемії, епізоотії.

6. Розрахунок розміру відшкодування концесіонеру здійснюється під час підготовки пропозицій стосовно здійснення державно-приватного партнерства на умовах концесії щодо будівництва та експлуатації автомобільної дороги та враховується під час визначення граничного розміру плати за експлуатаційну готовність, плати за разовий проїзд зазначеною дорогою та фінансових показників проекту, що здійснюється на умовах концесії.

7. У разі коли концесійний договір визначає додаткові категорії транспортних засобів та встановлює умови їх безоплатного проїзду автомобільними дорогами, концесіонер не має права на додаткове відшкодування.

____________

Опрос