Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Украины от 3 августа 2020 г. N 674

КМ Украины
Постановление КМ от 28.10.2020 № 1026
действует с 03.11.2020

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 жовтня 2020 р. N 1026

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2020 р. N 674

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2020 р. N 674 "Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб" (Офіційний вісник України, 2020 р., N 64, ст. 2080) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 73

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2020 р. N 674

Пункти 1 - 3 викласти в такій редакції:

"1. Установити, що з 1 серпня 2020 р., якщо розмір пенсії в разі втрати годувальника (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсій, установлених законодавством, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною) у членів сім'ї осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, та загинули (пропали безвісти), померли внаслідок поранення, каліцтва, контузії або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, під час безпосередньої участі у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, у забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, або смерть яких пов'язана із захистом Батьківщини, не досягає 7800 гривень, а також якщо розмір державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю (з урахуванням надбавок, підвищень, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до допомоги, установлених законодавством) у дитини, якій відповідно до абзаців шостого або сьомого пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" надано статус особи, на яку поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", не досягає зазначеного розміру, таким особам встановлюється адресна допомога до пенсії та державної соціальної допомоги в сумі, що не вистачає до цього розміру.

Якщо зазначені пенсія або державна соціальна допомога призначені на двох і більше членів сім'ї, адресна допомога встановлюється в сумі, що не вистачає до 6100 гривень, на кожного члена сім'ї осіб, зазначених в абзаці першому цього пункту.

Пенсія, обчислена з урахуванням положень абзаців першого та другого цього пункту на всіх членів сім'ї, виплачується в межах максимального розміру пенсії, визначеного законом.

Державна соціальна допомога, обчислена з урахуванням абзаців першого та другого цього пункту на всіх членів сім'ї, виплачується в межах максимального розміру пенсії, визначеного частиною третьою статті 27 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

2. Фінансування адресної допомоги, передбаченої пунктом 1 цієї постанови, здійснюється до:

пенсії за рахунок коштів державного бюджету, що передбачені за програмою 2506080 "Фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за пенсійними програмами, та дефіциту коштів Пенсійного фонду";

державної соціальної допомоги за рахунок коштів державного бюджету, що передбачені за програмою 2501030 "Виплата деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата послуг окремим категоріям населення".

3. Міністерству соціальної політики та Пенсійному фонду України забезпечити перерахунок пенсій та державної соціальної допомоги відповідно до пункту 1 цієї постанови з 1 серпня 2020 р. за матеріалами пенсійних (особових) справ.".

____________

Опрос