Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Технического регламента относительно требований к газу сжиженному для автомобильного транспорта, коммунально-бытового потребления и промышленных целей

КМ Украины
Постановление КМ от 29.07.2020 № 667
действует с 04.02.2021

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 липня 2020 р. N 667

Київ

Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей

Відповідно до статті 5 Закону України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Технічний регламент щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей (додається до оригіналу).

2. Внести до переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. N 1069 (Офіційний вісник України, 2017 р., N 50, ст. 1550), зміну, що додається.

3. Міністерству енергетики забезпечити впровадження затвердженого цією постановою Технічного регламенту.

4. Ця постанова набирає чинності через шість місяців з дня її опублікування.

5. Протягом шести місяців з дня набрання чинності цією постановою допускається надання на ринку газу скрапленого, який було введено в обіг до дня набрання чинності цією постановою і показники якості якого не відповідають усім чи окремим вимогам Технічного регламенту, затвердженого цією постановою.

 

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 37

 

ЗМІНА,
що вноситься до переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд

Доповнити перелік пунктом 56 такого змісту:

"56. Газ скраплений для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей

постанова Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 р. N 667 "Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей"

Державна екологічна інспекція України".

____________

Опрос