Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О критериях отбора внешнего аудитора государственных банков

КМ Украины
Постановление КМ от 02.10.2019 № 859
действует с 04.10.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 жовтня 2019 р. N 859

Київ

Про критерії відбору зовнішнього аудитора державних банків

Відповідно до пункту 21 частини сьомої статті 7 Закону України "Про банки і банківську діяльність" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити критерії відбору зовнішнього аудитора державних банків, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

О. ГОНЧАРУК

Інд. 67

 

КРИТЕРІЇ
відбору зовнішнього аудитора державних банків

1. Включення суб'єкта аудиторської діяльності до розділу Реєстру аудиторів та суб'єктів аудиторської діяльності, який надає право проводити обов'язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес.

2. Відсутність у суб'єкта аудиторської діяльності, включеного до розділу Реєстру аудиторів та суб'єктів аудиторської діяльності, який надає право проводити обов'язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес (далі - суб'єкт аудиторської діяльності), його керівника та/або аудиторів будь-яких стягнень, що застосовувалися протягом останніх трьох років органом, який регулює/регулював аудиторську діяльність.

3. Відсутність у суб'єкта аудиторської діяльності існуючого та/або потенційного конфлікту інтересів і загроз незалежності під час надання аудиторських послуг.

4. Наявність у суб'єкта аудиторської діяльності не менш як п'яти років досвіду з проведення обов'язкового річного аудиту фінансової звітності державних банків України та/або системно важливих банків, перелік яких визначено Національним банком.

5. Незастосування до суб'єкта аудиторської діяльності, власників його істотної участі або пов'язаних з ним осіб протягом останніх 12 місяців спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів Україною та/або іноземними державами - членами Організації економічного співробітництва та розвитку, та/або Європейським Союзом.

____________

Опрос