Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О направлении офицеров связи в Европейский полицейский офис

КМ Украины
Постановление КМ от 22.05.2019 № 494
действует с 19.06.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 травня 2019 р. N 494

Київ

Про направлення офіцерів зв'язку до Європейського поліцейського офісу

З метою забезпечення співробітництва в рамках Угоди між Україною та Європейським поліцейським офісом про оперативне та стратегічне співробітництво, ратифікованої Законом України від 12 липня 2017 р. N 2129-VIII, відповідно до статті 4 Закону України "Про Національну поліцію" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Прийняти пропозицію Національної поліції щодо направлення не більше трьох поліцейських до Європейського поліцейського офісу (далі - Європол) для виконання функцій офіцерів зв'язку України (далі - офіцери зв'язку).

2. Затвердити витрати, пов'язані з утриманням офіцерів зв'язку в Європолі, у розмірі 5500 євро на місяць із соціальним страхуванням у розмірі 2500 євро на рік на кожного офіцера зв'язку та члена сім'ї, який перебуває разом з ним. У разі отримання поліцейським винагород чи інших виплат, компенсацій в іноземній валюті за місцем виконання функцій офіцера зв'язку в Європолі розміри витрат, що здійснюються за рахунок Національної поліції, зменшуються на відповідні розміри таких винагород чи інших виплат, компенсацій.

3. Національній поліції забезпечити направлення офіцерів зв'язку до Європолу та виплату коштів, необхідних для їх утримання та соціального страхування, а також соціального страхування кожного члена сім'ї, який перебуває разом з офіцером зв'язку, за рахунок і в межах бюджетних призначень, передбачених у державному бюджеті на утримання Національної поліції, відповідно до порядку, визначеного Міністерством внутрішніх справ.

4. Міністерству внутрішніх справ та Національній поліції вжити заходів щодо забезпечення доступу офіцерів зв'язку до інформаційних ресурсів єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ, необхідних для виконання ними своїх обов'язків.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 29

Опрос