Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для восстановления объектов транспортной инфраструктуры зоны отчуждения

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 05.06.2019 № 472
редакция действует с 24.12.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 червня 2019 р. N 472

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для відновлення об'єктів транспортної інфраструктури зони відчуження

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 6 листопада 2019 року N 916
,
від 4 грудня 2019 року N 1065

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для відновлення об'єктів транспортної інфраструктури зони відчуження, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 75

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для відновлення об'єктів транспортної інфраструктури зони відчуження

(У тексті Порядку слово "Мінекономрозвитку" замінено словом "Мінекономіки" згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 6 листопада 2019 року N 916)

(У тексті Порядку слово "Мінприроди" замінено словом "Мінекоенерго" гідно з постановою Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 року N 1065)

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Реалізація державного інвестиційного проекту "Відновлення об'єктів транспортної інфраструктури зони відчуження" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінекоенерго.

Відповідальним виконавцем бюджетної програми і розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня є ДАЗВ.

3. Одержувач бюджетних коштів для здійснення заходів бюджетної програми визначається в установленому порядку за такими критеріями:

досвід роботи за відповідним профілем не менше двох років та наявність відповідної кваліфікації з урахуванням напряму чи заходів бюджетної програми;

виробничий потенціал і показники виробничої діяльності, науково-технічної бази (у разі потреби);

наявність бездефіцитного фінансового плану на поточний рік, фінансово-економічного розрахунку (обґрунтування) здійснення заходів бюджетної програми;

незбиткова діяльність одержувача за останні два роки, відсутність простроченої заборгованості за наданими банками кредитами;

співвідношення вартості робіт і послуг та їх якості;

застосування договірних умов.

4. Бюджетні кошти використовуються для реалізації інвестиційного проекту, відбір якого здійснено Міжвідомчою комісією з питань державних інвестиційних проектів відповідно до Порядку відбору державних інвестиційних проектів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2015 р. N 571 "Деякі питання управління державними інвестиціями" (Офіційний вісник України, 2015 р., N 64, ст. 2116), з урахуванням планових показників уточненого розділу III інвестиційного проекту, та для проведення робіт, визначених інвестиційним проектом на поточний бюджетний період.

ДАЗВ складає та за погодженням з Мінекоенерго затверджує план заходів з реалізації інвестиційного проекту за його складовими частинами/напрямами використання бюджетних коштів на поточний рік. Копія плану заходів надається Мінфіну та Мінекономіки.

5. Видатки, пов'язані з фінансуванням об'єктів капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374).

6. Затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи здійснюються відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. N 560 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 41, ст. 1674).

7. Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів здійснюється відповідно до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. N 461 "Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів" (Офіційний вісник України, 2011 р., N 32, ст. 1359; 2015 р., N 78, ст. 2599).

8. Відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

9. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

10. Замовник робіт з коригування проектної документації та виконання/завершення робіт зобов'язаний щомісяця не пізніше 10 числа подавати відповідальному виконавцеві бюджетної програми звіт про використання отриманого авансового платежу для здійснення заходів бюджетної програми та інформацію про залишки коштів, що обліковуються на рахунку, для їх надіслання не пізніше 15 числа головному розпорядникові бюджетних коштів.

11. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи здійснюється в установленому законодавством порядку.

12. Складення і подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

13. Інформацію про стан реалізації інвестиційного проекту Мінекоенерго подає Мінекономіки для проведення моніторингу стану розроблення (реалізації) державних інвестиційних проектів у встановленому законодавством порядку.

____________

Опрос