Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Порядок предоставления медицинской помощи в военно-медицинских заведениях и взаиморасчетов за нее между воинскими формированиями

КМ Украины
Постановление КМ от 27.03.2019 № 257
действует с 02.04.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 березня 2019 р. N 257

Київ

Про внесення зміни до Порядку надання медичної допомоги у військово-медичних закладах і взаєморозрахунків за неї між військовими формуваннями

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести зміну до Порядку надання медичної допомоги у військово-медичних закладах і взаєморозрахунків за неї між військовими формуваннями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 1999 р. N 1923 (Офіційний вісник України, 1999 р., N 42, ст. 2099), доповнивши його пунктом 31 такого змісту:

"31. Витрати на надання медичної допомоги (крім проведення санаторно-курортного лікування) у закладах охорони здоров'я в системі Міноборони військовослужбовцям Держспецтрансслужби та послуг щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя в Держспецтрансслужбі установами, закладами і підрозділами державної санітарно-епідеміологічної служби Міноборони здійснюються за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті для Міноборони на утримання відповідних закладів охорони здоров'я.".

2. Міністерству оборони внести в установленому порядку пропозиції стосовно перерозподілу видатків між відповідними бюджетними програмами в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству на 2019 рік.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 29

Опрос