Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования в 2019 году средств, предусмотренных в государственном бюджете для возмещения расходов акционерному обществу "Укрпошта" за предоставление услуг, связанных с выплатой и доставкой пенсий и денежной помощи населению

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 06.02.2019 № 69
действует с 12.02.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 6 лютого 2019 р. N 69

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування витрат акціонерному товариству "Укрпошта" за надання послуг, пов'язаних з виплатою та доставкою пенсій і грошової допомоги населенню

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування витрат акціонерному товариству "Укрпошта" за надання послуг, пов'язаних з виплатою та доставкою пенсій і грошової допомоги населенню, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

ПОРЯДОК
використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування витрат акціонерному товариству "Укрпошта" за надання послуг, пов'язаних з виплатою та доставкою пенсій і грошової допомоги населенню

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Відшкодування витрат ПАТ "Укрпошта" за надання послуг, пов'язаних з виплатою та доставкою пенсій і грошової допомоги населенню" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінсоцполітики, розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Пенсійний фонд України.

3. Бюджетні кошти використовуються для відшкодування витрат АТ "Укрпошта" за надання послуг, пов'язаних з виплатою та доставкою пенсій і грошової допомоги населенню.

4. Бюджетні кошти в межах встановлених бюджетних асигнувань на 2019 рік надаються АТ "Укрпошта" за умови укладення ним у порядку, встановленому Законом України "Про публічні закупівлі", договорів з територіальними органами Пенсійного фонду України про надання послуг з виплати та доставки пенсій і грошової допомоги населенню у 2019 році.

5. Розрахунок суми відшкодування витрат АТ "Укрпошта" за надання послуг, пов'язаних з виплатою та доставкою пенсій і грошової допомоги населенню, здійснюється АТ "Укрпошта".

АТ "Укрпошта" за погодженням з Пенсійним фондом України визначає форму та зміст розрахунку.

АТ "Укрпошта" до 20 лютого 2019 р. подає Пенсійному фонду України розрахунок суми відшкодування витрат за надання послуг, пов'язаних з виплатою та доставкою пенсій і грошової допомоги населенню, в межах бюджетних коштів.

6. Пенсійний фонд України перераховує бюджетні кошти за наявності відповідних бюджетних асигнувань на рахунок АТ "Укрпошта", відкритий в установі банку, не пізніше наступного робочого дня з дня отримання асигнувань згідно з розподілом, наданим Мінсоцполітики.

АТ "Укрпошта" починаючи з березня 2019 р. подає щомісяця до 20 числа Пенсійному фонду України розрахунок скоригованої суми відшкодування витрат за надання послуг, пов'язаних з виплатою та доставкою пенсій і грошової допомоги населенню, яка розрахована на підставі фактичних даних за попередній місяць (місяці).

Після використання бюджетних коштів у повному обсязі надання розрахунків припиняється.

7. Пенсійний фонд України подає Мінсоцполітики щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, звіт про використання бюджетних коштів.

8. Складення і подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос