Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для проведения всеукраинских и международных олимпиад в сфере образования, всеукраинского конкурса "Учитель года"

КМ Украины
Постановление КМ от 16.01.2019 № 20
действует с 19.01.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 січня 2019 р. N 20

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти, всеукраїнського конкурсу "Учитель року"

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти, всеукраїнського конкурсу "Учитель року", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 р. N 95 (Офіційний вісник України, 2013 p., N 12, ст. 454, N 63, ст. 2283; 2014 р., N 59, ст. 1599, N 98, ст. 2843), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти, всеукраїнського конкурсу "Учитель року"

1. Пункт 1 після слів "у міжнародних олімпіадах" доповнити цифрами і словами ", VIII Європейській математичній олімпіаді для дівчат".

2. Пункт 2 після слів "Інститут модернізації змісту освіти" доповнити словами і цифрами ", в частині проведення VIII Європейської математичної олімпіади для дівчат - Національний центр "Мала академія наук України".

3. Пункт 3 доповнити підпунктом 6 такого змісту:

"6) забезпечення проведення VIII Європейської математичної олімпіади для дівчат, що проводиться на території України, - з урахуванням таких особливостей:

оплата проживання та харчування членів команд та осіб, що їх супроводжують;

оплата транспортних послуг;

придбання сувенірної та поліграфічної продукції.".

4. Абзац перший пункту 5 після слів "у міжнародних учнівських олімпіадах з навчальних предметів" доповнити цифрами і словами ", VIII Європейській математичній олімпіаді для дівчат".

____________

Опрос