Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете на осуществление мер для внедрения и поддержания работы базы данных электронной отчетности субъектов хозяйствования государственного сектора экономики

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 18.12.2018 № 1097
редакция действует с 14.11.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 грудня 2018 р. N 1097

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на здійснення заходів для впровадження та підтримання роботи бази даних електронної звітності суб'єктів господарювання державного сектору економіки

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 6 листопада 2019 року N 916

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на здійснення заходів для впровадження та підтримання роботи бази даних електронної звітності суб'єктів господарювання державного сектору економіки, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 25

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті на здійснення заходів для впровадження та підтримання роботи бази даних електронної звітності суб'єктів господарювання державного сектору економіки

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Здійснення заходів для впровадження та підтримання роботи бази даних електронної звітності суб'єктів господарювання державного сектору економіки" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінекономіки.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 06.11.2019 р. N 916)

3. Бюджетні кошти спрямовуються на:

системне супроводження програмного забезпечення та оновлення програмного забезпечення для збору, обробки та зберігання звітності суб'єктів господарювання державного сектору економіки;

технічну підтримку програмного забезпечення і апаратної частини мережевого та серверного обладнання.

4. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

Остаточні розрахунки за поставлені товари, виконані роботи і надані послуги здійснюються згідно з умовами договорів про їх закупівлю на підставі актів приймання-передачі поставлених товарів, виконаних робіт та наданих послуг.

5. Не допускається спрямування бюджетних коштів на придбання товарів, робіт і послуг, не пов'язаних з напрямами, визначеними пунктом 3 цього Порядку, та на оплату посередницьких послуг.

6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, ведення обліку бюджетних зобов'язань, а також відкриття рахунків в органах Казначейства здійснюються в установленому законодавством порядку.

7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним використанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос