Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для функционирования институции по поддержке и продвижению экспорта

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 24.10.2018 № 859
редакция действует с 14.11.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 24 жовтня 2018 р. N 859

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для функціонування інституції з підтримки та просування експорту

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 6 листопада 2019 року N 916

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для функціонування інституції з підтримки та просування експорту, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 67

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для функціонування інституції з підтримки та просування експорту

(У тексті Порядку слово "Мінекономрозвитку" замінено словом "Мінекономіки" згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 6 листопада 2019 року N 916)

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Функціонування інституції з підтримки та просування експорту" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінекономіки.

3. Бюджетні кошти спрямовуються державній установі "Офіс з просування експорту України" з метою підтримки та просування експорту товарів, робіт і послуг українських виробників, яка є одержувачем бюджетних коштів.

4. Використання бюджетних коштів передбачає здійснення витрат на:

1) утримання установи;

2) заходи, спрямовані на підтримку та просування експорту товарів, робіт і послуг українських виробників, визначені Положенням про державну установу "Офіс з просування експорту України", затвердженим Мінекономіки в установленому порядку.

5. Перелік заходів, що здійснюються за рахунок бюджетних коштів, та обсяг видатків на їх проведення погоджується з Мінекономіки.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється в установленому законом порядку.

7. Попередня оплата товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, та про отримані (створені) активи здійснюється в установленому законодавством порядку.

9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

10. Одержувач бюджетних коштів подає щокварталу до 20 числа наступного місяця Мінекономіки інформацію про використання бюджетних коштів.

____________

Опрос