Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для развития электронного управления в сфере казначейского обслуживания

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 24.10.2018 № 858
действует с 26.10.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 24 жовтня 2018 р. N 858

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері казначейського обслуговування

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері казначейського обслуговування, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 67

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері казначейського обслуговування

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Мінфіну для Казначейства за програмою "Розвиток електронного урядування у сфері казначейського обслуговування" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінфін.

Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Державна казначейська служба.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на забезпечення впровадження системи електронного документообігу, зокрема придбання сканерів.

4. Бюджетні кошти використовуються з урахуванням узятих на облік органами Казначейства бюджетних зобов'язань відповідно до паспорта бюджетної програми.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

Остаточні розрахунки за товари, роботи і послуги здійснюються згідно з умовами договору на підставі актів приймання-передачі поставлених товарів, виконаних робіт і наданих послуг з наданням завірених копій первинних бухгалтерських документів, які підтверджують фактично понесені витрати, зазначені в актах приймання-передачі поставлених товарів, виконаних робіт і наданих послуг.

6. Не допускається спрямування бюджетних коштів на придбання товарів, робіт і послуг, не пов'язаних з електронним урядуванням у сфері казначейського обслуговування, та оплату посередницьких послуг.

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

8. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, звіту про виконання паспорта бюджетної програми, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

9. Казначейство подає щокварталу до 15 числа наступного місяця Мінфіну узагальнену інформацію про використання бюджетних коштів.

____________

Опрос