Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете Счетной палате для развития электронного управления в сфере контроля за исполнением государственного бюджета

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 19.09.2018 № 837
действует с 20.10.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 вересня 2018 р. N 837

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Рахунковій палаті для розвитку електронного урядування у сфері контролю за виконанням державного бюджету

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті Рахунковій палаті для розвитку електронного урядування у сфері контролю за виконанням державного бюджету, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 67

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті Рахунковій палаті для розвитку електронного урядування у сфері контролю за виконанням державного бюджету

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Рахунковій палаті за програмою "Розвиток електронного урядування у сфері контролю за виконанням державного бюджету" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Рахункова палата.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на:

1) придбання ліцензій на систему електронного документообігу (далі - система) та іншого програмного забезпечення;

2) придбання комплексів програмного забезпечення користувача центру сертифікації ключів;

3) придбання серверів та іншого обладнання для функціонування системи;

4) здійснення заходів з адаптації і функціонування системи, встановлення її на серверах та робочих місцях працівників, перенесення даних з попередньої версії системи, проведення дослідної експлуатації системи.

4. Бюджетні кошти використовуються з урахуванням взятих на облік органами Казначейства бюджетних зобов'язань відповідно до паспорта бюджетної програми.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

Остаточні розрахунки за поставлені товари, виконані роботи і надані послуги здійснюються згідно з умовами договорів про їх закупівлю на підставі актів приймання-передачі поставлених товарів, виконаних робіт і наданих послуг.

6. Не допускається спрямування бюджетних коштів на придбання товарів, робіт і послуг, не пов'язаних з впровадженням системи.

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому законодавством.

8. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, звіту про виконання паспорта бюджетної програми, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

9. Рахункова палата подає у місячний строк після закінчення бюджетного періоду до Мінфіну інформацію про результативні показники виконання бюджетної програми з відповідними поясненнями і висновками.

____________

Опрос