Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для частичной компенсации стоимости сельскохозяйственной техники и оборудования отечественного производства

КМ Украины
Постановление КМ от 19.09.2018 № 760
действует с 26.09.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 вересня 2018 р. N 760

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 р. N 130 (Офіційний вісник України, 2017 р., N 24, ст. 671, N 61, ст. 1865, N 92, ст. 2784; 2018 р., N 19, ст. 634), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 75

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва

1. Абзац перший пункту 8 замінити абзацами такого змісту:

"8. Мінекономрозвитку розміщує рішення комісії щодо виключення з або включення техніки та обладнання до переліку і сформований комісією оновлений перелік у дводенний строк на офіційному веб-сайті Міністерства та надсилає його до Мінагрополітики та уповноважених банків, що підписали з Мінагрополітики Меморандум про загальні засади співробітництва.

Меморандум може бути підписаний з банками, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ.".

У зв'язку з цим абзаци другий - п'ятий вважати відповідно абзацами третім - шостим.

2. В абзаці другому пункту 10 слова і цифри "грудні 2017 р." замінити цифрами і словом "2017 році".

3. У пункті 11:

в абзаці першому слово "придбання" замінити словом "оплату", а після слів "підтвердні документи" доповнити словами "щодо їх придбання";

в абзаці восьмому слова і цифри "Державний банк або банк, у статутному капіталі якого 75 і більше відсотків акцій належить державі," замінити словами "Уповноважений банк".

4. У пункті 12 та в абзаці першому пункту 13 слова і цифри "державними банками або банками, у статутному капіталі яких 75 і більше відсотків акцій належить державі," замінити словами "уповноваженими банками".

5. У пункті 14:

в абзаці другому слова і цифри "державний банк або банк, у статутному капіталі якого 75 і більше відсотків акцій належить державі," замінити словами "уповноважений банк";

доповнити пункт абзацами такого змісту:

"Сільськогосподарським товаровиробникам, які придбали техніку та обладнання у 2017 році, але з незалежних від них причин не отримали компенсацію, компенсація може бути виплачена за рахунок коштів, передбачених у 2018 році.

Уповноважений банк складає окрему інформацію про таких сільськогосподарських товаровиробників і подає Мінагрополітики.".

6. У тексті Порядку слова і цифри "державний банк або банк, у статутному капіталі якого 75 і більше відсотків акцій належить державі" в усіх відмінках замінити словами "уповноважений банк" у відповідному відмінку.

____________

Опрос