Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановления Кабинета Министров Украины от 30 мая 2018 г. N 427 и от 20 июня 2018 г. N 512

КМ Украины
Постановление КМ от 22.08.2018 № 618
действует с 23.08.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 серпня 2018 р. N 618

Київ

Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 30 травня 2018 р. N 427 і від 20 червня 2018 р. N 512

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 30 травня 2018 р. N 427 "Деякі питання реалізації пілотного проекту із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства" (Офіційний вісник України, 2018 р., N 46, ст. 1618) і від 20 червня 2018 р. N 512 "Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" (Офіційний вісник України, 2018 р., N 54, ст. 1884) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України від 30 травня 2018 р. N 427 і від 20 червня 2018 р. N 512

1. Пункт 1 постанови Кабінету Міністрів України від 30 травня 2018 р. N 427 викласти в такій редакції:

"1. Погодитися з пропозицією Міністерства соціальної політики щодо реалізації пілотного проекту із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства шляхом запровадження:

з 1 вересня 2018 р. надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" в межах державної допомоги сім'ям з дітьми;

з 1 січня 2019 р. відшкодування послуги з догляду за дитиною до трьох років "муніципальна няня" у розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, встановленого станом на 1 січня відповідного року, на умовах співфінансування з різних бюджетів.".

2. У постанові Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 р. N 512:

1) у постанові:

абзац третій пункту 2 викласти в такій редакції:

"надання одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" за рахунок субвенції здійснюється відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Управлінням Організації Об'єднаних Націй з обслуговування проектів і Дитячим фондом Організації Об'єднаних Націй у сфері соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства на умовах співфінансування в межах реалізації проекту міжнародної технічної допомоги "Забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні".";

підпункт 1 пункту 4 викласти в такій редакції:

"1) до 1 вересня 2018 р. здійснення заходів, пов'язаних з організацією надання натуральної допомоги "пакунок малюка" та її доставкою до пологових будинків (відділень) усіх форм власності;";

2) пункт 6 Порядку надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка", затвердженого зазначеною постановою, викласти в такій редакції:

"6. Надання допомоги "пакунок малюка", її доставка до пологових будинків здійснюється згідно з Меморандумом про взаєморозуміння між Урядом України та Управлінням Організації Об'єднаних Націй з обслуговування проектів і Дитячим фондом Організації Об'єднаних Націй у сфері соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства та проектних угод, укладених між обласними структурними підрозділами з питань соціального захисту населення та Управлінням Організації Об'єднаних Націй з обслуговування проектів, на умовах співфінансування в межах реалізації проекту міжнародної технічної допомоги "Забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні".

Комплектування допомоги "пакунок малюка" здійснюється згідно з переліком дитячих товарів для комплектування одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка", затвердженим Мінсоцполітики.";

3) пункт 10 Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" за рахунок субвенції з державного бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, затвердженого зазначеною постановою, викласти в такій редакції:

"10. Субвенція спрямовується на здійснення заходів з надання допомоги "пакунок малюка" згідно з Меморандумом про взаєморозуміння між Урядом України та Управлінням Організації Об'єднаних Націй з обслуговування проектів і Дитячим фондом Організації Об'єднаних Націй у сфері соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства та проектних угод, укладених між головним розпорядником та Управлінням Організації Об'єднаних Націй з обслуговування проектів, на умовах співфінансування в межах реалізації проекту міжнародної технічної допомоги "Забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні".".

____________

Опрос