Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О реализации экспериментального проекта относительно создания условий для устранения возможности уклонения от уплаты таможенных платежей

КМ Украины
Постановление КМ от 20.06.2018 № 479
действует с 21.06.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 червня 2018 р. N 479

Київ

Про реалізацію експериментального проекту щодо створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Погодитися з пропозицією Міністерства внутрішніх справ, Міністерства фінансів та Державної фіскальної служби стосовно реалізації з 21 червня 2018 р. до 31 грудня 2018 р. експериментального проекту щодо створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів (далі - експериментальний проект).

2. Установити, що під час реалізації експериментального проекту:

поліцейські мають право цілодобово перебувати в зонах митного контролю в пунктах пропуску через державний кордон та в інших місцях митної території України, в яких органи Державної фіскальної служби здійснюють митні формальності (далі - зони митного контролю), з метою виявлення фактів порушення митних правил;

поліцейські та службові особи Міністерства внутрішніх справ мають право доступу до автоматизованої системи митного оформлення "Інспектор - 2006".

3. Міністерству внутрішніх справ визначити перелік поліцейських, які мають право цілодобово перебувати в зонах митного контролю, та довести його до відома Державної фіскальної служби та Адміністрації Державної прикордонної служби.

4. Державній фіскальній службі:

разом з Міністерством внутрішніх справ забезпечити у тижневий строк визначення порядку надання поліцейським та службовим особам Міністерства внутрішніх справ доступу до автоматизованої системи митного оформлення "Інспектор - 2006";

разом з Адміністрацією Державної прикордонної служби забезпечити безперешкодний цілодобовий доступ в зони митного контролю поліцейських згідно з переліком, зазначеним в пункті 3 цієї постанови.

5. Міністерству внутрішніх справ разом з Міністерством фінансів і Державною фіскальною службою:

подавати щомісяця починаючи з 1 вересня 2018 р. звіти про результати реалізації експериментального проекту;

подати пропозиції щодо внесення змін до законодавчих та інших нормативно-правових актів за результатами реалізації експериментального проекту.

6. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 67

Опрос