Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для пополнения уставного капитала Государственного инновационного финансово-кредитного учреждения для обеспечения уставной деятельности

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок от 30.05.2018 № 428
редакция действует с 14.11.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 травня 2018 р. N 428

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для поповнення статутного капіталу Державної інноваційної фінансово-кредитної установи для забезпечення статутної діяльності

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 6 листопада 2019 року N 916

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для поповнення статутного капіталу Державної інноваційної фінансово-кредитної установи для забезпечення статутної діяльності, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 67

 

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для поповнення статутного капіталу Державної інноваційної фінансово-кредитної установи для забезпечення статутної діяльності

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Поповнення статутного капіталу державної інноваційної фінансово-кредитної установи для забезпечення статутної діяльності" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінекономіки.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 06.11.2019 р. N 916)

3. Бюджетні кошти спрямовуються на поповнення статутного капіталу Державної інноваційної фінансово-кредитної установи (далі - Установа) для забезпечення досягнення мети її утворення та виконання основних завдань статутної діяльності Установи.

4. Для здійснення заходів, передбачених у пункті 3 цього Порядку, Установа за своїм місцезнаходженням відкриває в органі Казначейства рахунок за балансовим рахунком 3712 "Рахунки інших клієнтів Казначейства України".

5. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюється в установленому законодавством порядку.

6. Установа щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, подає Мінекономіки за встановленою ним формою інформацію про використання бюджетних коштів.

(пункт 6 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 06.11.2019 р. N 916)

7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос