Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановления Кабинета Министров Украины от 15 июня 2011 г. N 809 и от 27 января 2016 г. N 70

КМ Украины
Постановление КМ от 23.05.2018 № 393
действует с 24.05.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 травня 2018 р. N 393

Київ

Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 15 червня 2011 р. N 809 і від 27 січня 2016 р. N 70

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 15 червня 2011 р. N 809 "Про затвердження Порядку погодження залучення державними підприємствами, у тому числі господарськими товариствами (крім банків), у статутному капіталі яких 50 та більше відсотків акцій (часток, паїв) належать державі, кредитів (позик), надання гарантій або поруки за такими зобов'язаннями" (Офіційний вісник України, 2011 р., N 58, ст. 2325; 2016 р., N 68, ст. 2299) і від 27 січня 2016 р. N 70 "Про порядок підготовки, реалізації, проведення моніторингу та завершення реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями" (Офіційний вісник України, 2016 р., N 16, ст. 627; 2018 р., N 37, ст. 1307) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 27

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України від 15 червня 2011 р. N 809 і від 27 січня 2016 р. N 70

1. Постановляючу частину постанови Кабінету Міністрів України від 15 червня 2011 р. N 809 викласти в такій редакції:

"1. Затвердити Порядок погодження залучення державними підприємствами, у тому числі господарськими товариствами (крім банків), у статутному капіталі яких 50 та більше відсотків акцій (часток, паїв) належать державі, кредитів (позик), надання гарантій або поруки за такими зобов'язаннями, що додається.

2. Установити, що погодження залучення державними підприємствами, у тому числі господарськими товариствами (крім банків), у статутному капіталі яких 50 та більше відсотків акцій (часток, паїв) належать державі, кредитів (позик) та погодження внесення змін до відповідних кредитних договорів (договорів позики) в рамках реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, для фінансування яких державою або під державні гарантії залучаються кредити (позики) міжнародних фінансових організацій та/або Кредитної установи для відбудови, яка діє на підставі повноважень від Уряду Федеративної Республіки Німеччина, здійснюється відповідно до Порядку підготовки, реалізації, проведення моніторингу та завершення реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2016 р. N 70 (Офіційний вісник України, 2016 р., N 16, ст. 627).".

2. У Порядку підготовки, реалізації, проведення моніторингу та завершення реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2016 р. N 70:

1) у пункті 15:

доповнити пункт після абзацу першого новим абзацом такого змісту:

"У разі коли бенефіціаром є державне підприємство, у тому числі господарське товариство (крім банків), у статутному капіталі якого 50 та більше відсотків акцій (часток, паїв) належать державі, погодження Мінфіном документів, зазначених в абзаці першому цього пункту, є погодженням залучення таким бенефіціаром внутрішніх довгострокових (більше одного року) та зовнішніх кредитів (позик) відповідно до частини четвертої статті 67 Господарського кодексу України.".

У зв'язку з цим абзаци другий - восьмий вважати відповідно абзацами третім - дев'ятим;

у третьому реченні абзацу третього слова "зовнішній борг" замінити словами "державний та гарантований державою борг";

2) пункт 38 після абзацу першого доповнити новим абзацом такого змісту:

"У разі коли бенефіціаром є державне підприємство, у тому числі господарське товариство (крім банків), у статутному капіталі якого 50 та більше відсотків акцій (часток, паїв) належать державі, погодження Мінфіном документів, зазначених в абзаці першому цього пункту, є погодженням внесення змін до кредитного договору (договору позики) за здійсненим таким бенефіціаром залученням внутрішніх довгострокових (більше одного року) та зовнішніх кредитів (позик) відповідно до частини четвертої статті 67 Господарського кодексу України.".

У зв'язку з цим абзаци другий і третій вважати відповідно абзацами третім і четвертим;

3) пункт 39 доповнити абзацом такого змісту:

"У разі коли бенефіціаром є державне підприємство, у тому числі господарське товариство (крім банків), у статутному капіталі якого 50 та більше відсотків акцій (часток, паїв) належать державі, погодження Мінфіном документів, зазначених в абзацах першому і другому цього пункту, є погодженням внесення змін до кредитного договору (договору позики) за здійсненим таким бенефіціаром залученням внутрішніх довгострокових (більше одного року) та зовнішніх кредитів (позик) відповідно до частини четвертої статті 67 Господарського кодексу України.".

____________

Опрос