Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Украины от 14 сентября 1998 г. N 1436

КМ Украины
Постановление КМ от 16.05.2018 № 381
действует с 22.05.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 травня 2018 р. N 381

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 вересня 1998 р. N 1436

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 14 вересня 1998 р. N 1436 "Про затвердження Положення про національний екранний час та його використання суб'єктами кінематографії та телебачення" (Офіційний вісник України, 1998 р., N 37, ст. 1359) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 14 вересня 1998 р. N 1436

1. У вступній частині постанови слова і цифри "На виконання статті 22" замінити словами і цифрами "Відповідно до частини восьмої статті 17".

2. Положення про національний екранний час та його використання суб'єктами кінематографії та телебачення, затверджене зазначеною постановою, викласти в такій редакції:

ПОЛОЖЕННЯ
про національний екранний час та його використання суб'єктами кінематографії та телебачення

1. Це Положення визначає умови використання національного екранного часу відповідно до квот, встановлених статтею 152 Закону України "Про кінематографію".

Квота визначається тривалістю демонстрування національних фільмів, інших фільмів, вироблених суб'єктами кінематографії України, і творів національної кінематографічної спадщини.

2. У цьому Положенні термін "національний екранний час" означає сумарний час, протягом якого здійснюється демонстрування фільмів у призначених для цього приміщеннях (кінотеатрах, інших кіновидовищних закладах), каналами мовлення телебачення, а також час повного або часткового демонстрування фільмів у тематичних кінопоказах, телепрограмах і телепередачах.

Інші терміни вживаються у значенні, наведеному у Законі України "Про кінематографію".

3. Телерадіоорганізації, які відповідно до ліцензій здійснюють телевізійне ефірне мовлення або багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу, інші демонстратори фільмів, які не є телерадіоорганізаціями, повинні мати державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів. Вони самостійно формують репертуар і програми передач, визначають час показу фільмів на основі установленої Законом України "Про кінематографію" квоти демонстрування національних фільмів.

4. Усі телерадіоорганізації, які відповідно до ліцензій здійснюють телевізійне ефірне мовлення або багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу, інші демонстратори фільмів, які не є телерадіоорганізаціями, незалежно від форми власності та організаційно-правової форми господарювання складають статистичну звітність про свою діяльність, пов'язану з використанням національного екранного часу, та про використання національного екранного часу протягом минулого місяця, яку подають щомісяця до 15 числа Держкіно.

Держкіно подає Держстату зведену інформацію за формою звітності, затвердженою наказом Мінкультури.

5. Контроль за використанням телерадіоорганізаціями, які відповідно до ліцензій здійснюють телевізійне ефірне мовлення або багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу, іншими демонстраторами фільмів, які не є телерадіоорганізаціями, національного екранного часу, дотримання квоти національного екранного часу та виконанням інших вимог цього Положення здійснюють Держкіно і місцеві органи управління кінематографією, а також відповідно до законодавства Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

6. Телерадіоорганізації, які відповідно до ліцензій здійснюють телевізійне ефірне мовлення або багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу, інші демонстратори фільмів, які не є телерадіоорганізаціями, несуть відповідальність згідно із законодавством за дотримання квоти, достовірність і своєчасне подання інформації про використання національного екранного часу.".

____________

Опрос