Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении перечня материально-технических средств для подразделений Государственной фискальной службы, привлекаемых к осуществлению мероприятий по обеспечению национальной безопасности и обороны, отражению и сдерживанию вооруженной агрессии Российской Федерации в Донецкой и Луганской областях (антитеррористической операции)

КМ Украины
Постановление КМ, Перечень от 16.05.2018 № 368
действует с 18.05.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 травня 2018 р. N 368

Київ

Про затвердження переліку матеріально-технічних засобів для підрозділів Державної фіскальної служби, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (антитерористичної операції)

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити перелік матеріально-технічних засобів для підрозділів Державної фіскальної служби, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (антитерористичної операції), що додається.

2. Міністерству фінансів розробити і затвердити норми забезпечення матеріально-технічними засобами для підрозділів Державної фіскальної служби, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (антитерористичної операції).

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 67

 

ПЕРЕЛІК
матеріально-технічних засобів для підрозділів Державної фіскальної служби, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (антитерористичної операції)

Вогнепальна зброя, боєприпаси до вогнепальної зброї, спеціальні засоби та майно спеціального призначення

Засоби зв'язку та спеціальна техніка

Речове майно

Індивідуальна медична аптечка

____________

Опрос