Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка и условий предоставления в 2018 году субвенции из государственного бюджета областному бюджету Ивано-Франковской области на строительство современного биатлонного комплекса

КМ Украины
Постановление КМ, Порядок, Условия от 10.05.2018 № 364
действует с 22.05.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 10 травня 2018 р. N 364

Київ

Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Івано-Франківської області на будівництво сучасного біатлонного комплексу

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок та умови надання у 2018 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Івано-Франківської області на будівництво сучасного біатлонного комплексу, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання у 2018 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Івано-Франківської області на будівництво сучасного біатлонного комплексу

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання у 2018 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Івано-Франківської області на будівництво сучасного біатлонного комплексу (далі - субвенція).

2. Головним розпорядником субвенції є Мінмолодьспорт.

Розпорядник субвенції за обласним бюджетом Івано-Франківської області визначається рішенням про такий бюджет згідно із законодавством.

3. Субвенція спрямовується на будівництво сучасного біатлонного комплексу (далі - комплекс) в Івано-Франківській області. Субвенція не використовується для сплати податків, зборів, митних платежів, відшкодувань та компенсацій.

4. Умовами надання субвенції є:

належність комплексу до комунальної власності;

наявність відведеної земельної ділянки для будівництва комплексу;

співфінансування з місцевого бюджету будівництва комплексу, залучення на ці цілі коштів з інших джерел, не заборонених законодавством;

здійснення розроблення проектної документації та будівництва комплексу виходячи з його подальшого використання для підготовки членів збірних команд України до участі у національних і міжнародних змаганнях, проведення змагань, навчально-тренувальних занять та зборів членів збірних команд України, наявності умов для проживання, харчування, належного спортивного інвентарю та обладнання;

завершення у наступних бюджетних періодах будівництва комплексу, його облаштування, належне забезпечення подальшої експлуатації комплексу для розвитку біатлону за рахунок коштів місцевого бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством;

відповідність комплексу вимогам Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) для проведення державних та міжнародних спортивних заходів;

надання гарантійного листа щодо належного забезпечення подальшої експлуатації та функціонування комплексу для розвитку біатлону.

5. Видатки, пов'язані з фінансуванням за рахунок субвенції будівництва комплексу, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374), постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. N 117 "Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" (Офіційний вісник України, 2014 р., N 34, ст. 916) та Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. N 461 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 32, ст. 1359; 2015 р., N 78, ст. 2599).

6. Проектна документація для об'єктів будівництва комплексу готується відповідно до вимог Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. N 560 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 41, ст. 1674).

Титули будівництва комплексу затверджуються відповідно до Порядку затвердження титулів об'єктів, будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, коштів державних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 1997 р. N 995 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 37, с. 17; 2015 р., N 97, ст. 3320).

7. Закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється в установленому законом порядку.

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та операції, пов'язані з використанням субвенції, здійснюються в установленому законодавством порядку.

9. Розпорядник субвенції подає щомісяця до 5 числа Мінмолодьспорту звіт про її використання за встановленою Міністерством формою.

10. Казначейство подає щомісяця до 15 числа Мінмолодьспорту і Мінфіну інформацію про обсяги перерахування субвенції та касові видатки відповідного місцевого бюджету.

11. Мінмолодьспорт подає до 25 січня року, що настає за звітним періодом, Мінфіну інформацію про використання субвенції.

12. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

____________

Опрос