Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы маркировки табачных изделий

КМ Украины
Постановление КМ от 04.04.2018 № 257
действует с 13.04.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 4 квітня 2018 р. N 257

Київ

Деякі питання маркування тютюнових виробів

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити нові зразки марок акцизного податку для тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва (крім сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок), що додаються.

2. Запровадити з 1 липня 2018 р. марки акцизного податку нового зразка для тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва (крім сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок).

3. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

4. Державній фіскальній службі забезпечити виготовлення до 25 червня 2018 р. марок акцизного податку нового зразка для тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва (крім сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок), а також їх продаж в установленому порядку.

5. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім підпунктів 2 і 3 пункту 1, пункту 3 змін, затверджених цією постановою, які набирають чинності з 1 липня 2018 року.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 67

 

ЗРАЗКИ
марок акцизного податку для тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва (крім сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок)

Для тютюнових виробів вітчизняного виробництва
(крім сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок)

  

Для тютюнових виробів імпортного виробництва
(крім сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок)

  

 

ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України

1. У Положенні про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. N 1251 (Офіційний вісник України, 2011 р., N 1, ст. 35; 2013 р., N 24, ст. 808, N 51, ст. 1850; 2014 р., N 95, ст. 2726; 2015 р., N 40, ст. 1216):

1) пункт 2 викласти в такій редакції:

"2. Зразки марок розробляються Мінфіном разом з ДФС, Мінекономрозвитку, СБУ, МВС, Мін'юстом та затверджуються Кабінетом Міністрів України.";

2) у пункті 5:

абзац третій викласти в такій редакції:

"Марка для алкогольних напоїв, крім виноробної продукції (лікеро-горілчана продукція), вітчизняного виробництва виготовляється у зеленій кольоровій гамі, для алкогольних напоїв, які є виноробною продукцією, вітчизняного виробництва - червоній, для алкогольних напоїв, крім виноробної продукції (лікеро-горілчана продукція), імпортного виробництва - фіолетовій, для алкогольних напоїв, які є виноробною продукцією, імпортного виробництва - оранжевій, для тютюнових виробів вітчизняного виробництва з фільтром та без фільтра (сигарети, цигарки) - зеленій, для інших тютюнових виробів вітчизняного виробництва - помаранчевій, для тютюнових виробів імпортного виробництва з фільтром та без фільтра (сигарети, цигарки) - синій, для інших тютюнових виробів імпортного виробництва - бордовій кольоровій гамі.";

абзац шостий викласти в такій редакції:

"позначення виду марки, що складається з літер та слів "алкоголь вітчизняний (лікеро-горілчана продукція)" - "АВ ЛГП", "алкоголь вітчизняний (виноробна продукція)" - "АВ ВП", "алкоголь імпортний (лікеро-горілчана продукція)" - "АІ ЛГП", "алкоголь імпортний (виноробна продукція)" - "АІ ВП", "тютюн вітчизняний (сигарети з фільтром)" - "ТВ ЗФ", "тютюн вітчизняний (сигарети без фільтра, цигарки)" - "ТВ БФ", "тютюн імпортний (сигарети з фільтром)" - "ТІ ЗФ", "тютюн імпортний (сигарети без фільтра, цигарки)" - "ТІ БФ", "тютюн вітчизняний (інші вироби)" - "ТВ ІНШІ", "тютюн імпортний (інші вироби)" - "ТІ ІНШІ";".

2. У зразках марок акцизного податку для алкогольних напоїв і тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 травня 2015 р. N 296 "Деякі питання запровадження марок акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв і тютюнових виробів" (Офіційний вісник України, 2015 р., N 40, ст. 1215):

слова "Для тютюнових виробів вітчизняного виробництва з фільтром" замінити словами "Для тютюнових виробів вітчизняного виробництва з фільтром (сигарети)";

слова "Для тютюнових виробів вітчизняного виробництва без фільтра" замінити словами "Для тютюнових виробів вітчизняного виробництва без фільтра (сигарети, цигарки)";

слова "Для тютюнових виробів імпортного виробництва з фільтром" замінити словами "Для тютюнових виробів імпортного виробництва з фільтром (сигарети)";

слова "Для тютюнових виробів імпортного виробництва без фільтра" замінити словами "Для тютюнових виробів імпортного виробництва без фільтра (сигарети, цигарки)".

3. Для службового користування.

____________

Опрос