Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приложение к постановлению Кабинета Министров Украины от 11 октября 2016 г. N 710

КМ Украины
Постановление КМ от 28.03.2018 № 233
действует с 03.04.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 березня 2018 р. N 233

Київ

Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. N 710

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. N 710 "Про ефективне використання державних коштів" (Офіційний вісник України, 2016 р., N 83, ст. 2739) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

ЗМІНИ,
що вносяться у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. N 710

1. Пункт 2 після слів "крім форменого одягу для" доповнити словами "працівників всіх закладів охорони здоров'я системи екстреної медичної допомоги,".

2. Абзац другий пункту 3 після слів "спеціального фонду державного бюджету" доповнити словами ", крім витрат на оплату послуг мобільного зв'язку, що використовується закладами охорони здоров'я системи екстреної медичної допомоги".

3. Пункт 10 після слів "у тому числі учасникам антитерористичної операції" доповнити словами ", працівників всіх закладів охорони здоров'я системи екстреної медичної допомоги за рахунок перерозподілу та в межах штатної чисельності працівників закладів охорони здоров'я відповідної адміністративно-територіальної одиниці, не допускаючи збільшення загальної чисельності".

4. Примітку "*" до додатка викласти в такій редакції:

"* Крім автомобілів для закладів охорони здоров'я системи екстреної медичної допомоги, автомобілів для охорони та патрулювання в лісових масивах, охорони територій і об'єктів природно-заповідного фонду, автомобілів, які обслуговують гідротехнічні об'єкти Держводагентства, автомобілів для здійснення рибоохоронних заходів, а також автомобілів закордонних дипломатичних установ України, державної телерадіокомпанії "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення", суб'єктів державного іномовлення України - за наявності об'єктивних потреб в оновленні таких автомобілів та автомобілів для Спеціалізованої антикорупційної прокуратури; мобільних телефонів для закладів охорони здоров'я системи екстреної медичної допомоги, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, СБУ у зв'язку з проведенням прикладних наукових досліджень з метою забезпечення державної безпеки, для Національної поліції та утворених її органів, закладів та установ; придбання мобільних телефонів за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету для забезпечення підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери управління Держводагентства, управління віддаленими від основних баз водогосподарськими об'єктами; випадків придбання легкових автомобілів та мобільних телефонів за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету, отриманих на зазначену мету як гранти, міжнародна технічна допомога, благодійні внески.".

____________

Опрос