Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок и условия предоставления субвенции из государственного бюджета местным бюджетам на осуществление мер по поддержке территорий, подвергшихся негативному воздействию в результате вооруженного конфликта на востоке Украины

КМ Украины
Постановление КМ от 31.01.2018 № 39
действует с 02.02.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 31 січня 2018 р. N 39

Київ

Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 2017 р. N 769 (Офіційний вісник України, 2017 р., N 83, ст. 2544), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 67

 

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України

1. Абзац другий пункту 2 після слів "місцевої ради" доповнити словами ", а в разі її відсутності відповідної військово-цивільної адміністрації".

2. Пункти 6 і 7 викласти в такій редакції:

"6. Виконавчі органи відповідних місцевих рад, а в разі їх відсутності відповідні військово-цивільні адміністрації подають переліки об'єктів і заходів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок субвенції, на погодження до МТОТ.

7. Місцеві ради, а в разі їх відсутності відповідні військово-цивільні адміністрації в місячний строк після погодження з МТОТ забезпечують затвердження відповідних переліків об'єктів і заходів та подають МТОТ інформацію про затверджені місцевими бюджетами обсяги співфінансування та суми субвенції в розрізі кожного заходу.

На підставі зазначеної інформації МТОТ здійснює підготовку і внесення в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України відповідного проекту розподілу субвенції між місцевими бюджетами.".

3. Пункт 12 після слів "місцевих рад" доповнити словами ", а в разі їх відсутності відповідні військово-цивільні адміністрації".

____________

Опрос