Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы реализации публичным акционерным обществом "Українська залізниця" проекта "Проект электрификации УЗ "Электрификация железнодорожного направления Долинская - Николаев - Колосовка"

КМ Украины
Постановление КМ от 22.11.2017 № 1051
действует с 29.12.2017

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 листопада 2017 р. N 1051

Київ

Питання реалізації публічним акціонерним товариством "Українська залізниця" проекту "Проект електрифікації УЗ "Електрифікація залізничного напрямку Долинська - Миколаїв - Колосівка"

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Визнати за доцільне залучення публічним акціонерним товариством "Українська залізниця" позики від Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту "Проект електрифікації УЗ "Електрифікація залізничного напрямку Долинська - Миколаїв - Колосівка" у розмірі 150 млн. євро під державну гарантію.

2. Установити, що:

1) плата за надання державної гарантії для забезпечення виконання зобов'язань за позикою, залученою для реалізації проекту "Проект електрифікації УЗ "Електрифікація залізничного напрямку Долинська - Миколаїв - Колосівка", становить 0,1 відсотка річних вибраної та непогашеної суми позики;

2) публічне акціонерне товариство "Українська залізниця" забезпечує виконання своїх зобов'язань з відшкодування витрат державного бюджету, пов'язаних з виконанням гарантійних зобов'язань у розмірі 150 млн. євро, в обсягах та порядку, що визначаються договором, укладеним зазначеним товариством з Міністерством фінансів і Міністерством інфраструктури, шляхом надання в заставу майнового права на вимогу сплати коштів за контрактами (договорами) про організацію перевезень публічним акціонерним товариством "Українська залізниця".

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 27

Опрос