Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении в 2017 году государственной гарантии по обязательствам государственного предприятия "Селидіввугілля"

КМ Украины
Постановление КМ, Условия от 18.12.2017 № 1000
действует с 27.12.2017

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 грудня 2017 р. N 1000

Київ

Про надання у 2017 році державної гарантії за зобов'язаннями державного підприємства "Селидіввугілля"

Відповідно до статті 6 Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Погодитися з пропозицією Міністерства енергетики та вугільної промисловості щодо надання у 2017 році державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов'язань за кредитом (позикою), що залучається державним підприємством "Селидіввугілля" на суму 278120 тис. гривень для реалізації інвестиційного проекту "Технічне переоснащення 11 південної лави пл. k8 похилу N 2 ВП "Шахта 1/3 "Новогродівська" ДП "Селидіввугілля" (далі - запозичення).

2. Затвердити Умови надання у 2017 році державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов'язань за кредитом (позикою), що залучається державним підприємством "Селидіввугілля", що додаються.

3. Установити, що дія постанови Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2011 р. N 131 "Про затвердження Положення про управління ризиками, пов'язаними з наданням державних гарантій, та розподіл таких ризиків між державою, кредиторами і позичальниками" (Офіційний вісник України, 2011 р., N 14, ст. 569) не поширюється на надання державної гарантії за запозиченням.

4. Уповноважити Міністра фінансів підписувати у 2017 році документи щодо надання державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов'язань за запозиченням.

5. Міністерству енергетики та вугільної промисловості забезпечити погодження надання державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов'язань за запозиченням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 37

 

УМОВИ
надання у 2017 році державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов'язань за кредитом (позикою), що залучається державним підприємством "Селидіввугілля"

1. Ці Умови регулюють відносини, пов'язані з наданням державної гарантії для забезпечення виконання боргових зобов'язань державного підприємства "Селидіввугілля" (далі - позичальник) за кредитом (позикою), що залучається з метою реалізації інвестиційного проекту "Технічне переоснащення 11 південної лави пл. k8 похилу N 2 ВП "Шахта 1/3 "Новогродівська" ДП "Селидіввугілля" (далі - запозичення).

2. Державна гарантія надається для забезпечення виконання боргових зобов'язань позичальника за запозиченням, сума якого становить 278120 тис. гривень, включаючи зобов'язання щодо погашення основної суми, сплати відсотків, комісій та інших зобов'язань, що випливають із запозичення.

3. Забезпеченням виконання зобов'язань за надання державної гарантії відповідно до цих Умов є майнові права на отримання грошових коштів від реалізації вугільної продукції, що становить не менш як 100 відсотків обсягу наданої державної гарантії.

4. Розмір плати за надання державної гарантії, отриманої позичальником відповідно до цих Умов, встановлюється на рівні 0,001 відсотка річних непогашеної суми запозичення.

5. Мінфін та позичальник до надання державної гарантії укладають договір про погашення заборгованості перед державою за виконання гарантійних зобов'язань.

6. Державна гарантія надається на строк виконання боргових зобов'язань за запозиченням.

____________

Опрос